SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerTokatDüğünde sosyal mesafeli halay

Düğünde sosyal mesafeli halay - Tokat Haberleri

Tokat'ın Sulusaray ilçesinde yapılan düğünde sosyal mesafe kuralına uyan vatandaşlar değneklerle halay çekti.

+
-
Düğünde sosyal mesafeli halay

Sulusaray ilçesinde açık havada yapılan düğünlerde pandemi kurallarına dikkat eden vatandaşlar, sosyal mesafeye özen gösteriyor. Davetlilere kolonya tutulurken, maske kuralına da dikkat ediliyor. Düğünde halay çekmek isteyenler ise sosyal mesafe kurallarına göre halay çekiyor. Düzenlenen bir düğünde vatandaşlar değneklerle halay çekti.
Teyzesinin oğlunun düğününde halay isteğini geri çevirmeyen Fatih Gül, pandemi kurallarına uygun olarak eğlendiklerini söyledi. Gül, düğünlerine gelen davetlilere pandemi kurallarına uymalarını rica ettiklerini ifade ederek, 'Düğünümüzde her türlü tedbiri alıyor kurallara uyuyoruz, sağlıklı yaşamak için daha çok dikkatli olmaya gayret ediyoruz' diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili dava 7 yıl sonra yeniden başladıGÜNDEM
Üniversite öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili dava 7 yıl sonra yeniden başladı
Terör örgütü PKK, TSK tarafından öldürülen üyesinin kimliğini açıkladıGÜNDEM
Terör örgütü PKK, TSK tarafından öldürülen üyesinin kimliğini açıkladı
Üniversitelerin açılacağı tarih belli olduGÜNDEM
Üniversitelerin açılacağı tarih belli oldu
Çermik İlçe Kaymakamı Polat'tan şehit ailesine ziyaretGÜNDEM
Çermik İlçe Kaymakamı Polat'tan şehit ailesine ziyaret

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER