SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSamsunTopaloğlu: 'Söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz'

Topaloğlu: 'Söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz' - Samsun Haberleri

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, söz verdikleri projeleri hayata geçirmeye devam ettiklerini söyledi.

+
-
Topaloğlu: 'Söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz'

19 Mayıs Belediyesi, Yörükler Mahallesi Düğün Salonunu tamamlayarak faaliyete geçirdi. Dereköy Mahallesi Kır Düğün Salonunu tamamlayıp faaliyete geçiren 19 Mayıs Belediyesi bir diğer projesi olan Yörükler Mahallesi Düğün Salonu çalışmalarına da tamamladı. 800 m2 kapalı alan üzerinde bulunan mekânda tavan kaplama ve aydınlatma, dekorasyon, mefruşat çalışmalarını tamamlanarak 2 ay gibi kısa bir sürenin ardından Yörükler Düğün Salonu tamamlanıp, faaliyete geçirildi. Düğün salonu modern görünümüyle örnek bir mekân oldu.
Çalışmalar hakkında açıklamada bulunan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 'Söz verdiğimiz projelerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz. Yörükler Mahallesi Düğün Salonumuzu tamamlayarak, halkımızın hizmetine sunduk. İlçemize yeni bir düğün salonu daha kazandırdık. Mutlu günlerde halkımızın mutluluklarına ortak olmaya devam edeceğiz. Yörükler düğün salonu ilçemize hayırlı olsun' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
19 Mayıs maske konusunda duyarlıSAMSUN HABER
19 Mayıs maske konusunda duyarlı
Samsun Valisinden korona uyarısıSAMSUN HABER
Samsun Valisinden korona uyarısı
Çarşamba'da korona denetimleriSAMSUN HABER
Çarşamba'da korona denetimleri
Samsun'da içme suyu sorunu çözüldüSAMSUN HABER
Samsun'da içme suyu sorunu çözüldü

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER