SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerKilisİhracatçılardan Kilis'e 25 bin maske

İhracatçılardan Kilis'e 25 bin maske - Kilis Haberleri

Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliklerinden Kilis'e 25 bin maske verildi.

+
-
İhracatçılardan Kilis'e 25 bin maske

Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci ile Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) TİM Sektör Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan, Kilis Valisi Recep Soytürk ile bir araya geldi. GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci ile TİM Sektör Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan, Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birlikleri tarafından Kilis Valiliğine 25 bin maske verildi. Kilis Valisi Recep Soytürk, Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birliklerine 25 bin maske için teşekkür ettiğini söyledi.
GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci ile TİM Sektör Kurulu Başkanı Salahattin Kaplan ve Vali Recep Soytürk Kilis'teki ekonomi ve yatımlar ve ticaret konularının da ele alındığı öğrenildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Giresunspor yönetimi, kulübün ekonomik sorunlarına çözüm arıyorEKONOMİ
Giresunspor yönetimi, kulübün ekonomik sorunlarına çözüm arıyor
Mersinliler su faturalarını Turkcell'den kolayca ödeyebilecekEKONOMİ
Mersinliler su faturalarını Turkcell'den kolayca ödeyebilecek
Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecekEKONOMİ
Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek
İstanbul Bilişim'in büyük dolandırıcılığı devam ediyorEKONOMİ
İstanbul Bilişim'in büyük dolandırıcılığı devam ediyor

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıEmeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER