SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerYalovaHersek Sanayi Sitesi masaya yatırıldı

Hersek Sanayi Sitesi masaya yatırıldı - Yalova Haberleri

Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Yalova Altınova Hersek Küçük Sanayi Sitesi'ni ziyaret etti.

+
-
Hersek Sanayi Sitesi masaya yatırıldı

Hersek Küçük Sanayi Sitesi'nde yapılan çalışmaları yerinde görmek ve sorunları tespit etmek amacıyla Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, bölgeye ziyaret gerçekleştirdi. Ziyarette Başkan Oral'a Altınova Belediyesi Fen İşleri Müdürü M. Burak Özgöl, Altınova Belediyesi Fen İşleri Amiri İnşaat Yüksek Mühendisi Kubilay Karaca ve Altınova Belediyesi Zabıta Komiseri İlker Gülbahar eşlik etti.
Hersek Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Cemil Demiryürek ve yönetimiyle bir araya gelen Başkan Oral, dükkanların işleyişi ve sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Sitenin alt ve üst yapısıyla ilgili sorunların da ele alındığı toplantıda Başkan Oral, Hersek Küçük Sanayi Sitesi'nin örnek siteler arasında yer alabilmesi için el birliğiyle çalışılacağını ifade etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Elazığ'da 'Koruktan Gelen Şifa' projesiEKONOMİ
Elazığ'da 'Koruktan Gelen Şifa' projesi
KARDEMİR 2020'nin ilk yarı yılında 267,8 milyon zarar ettiEKONOMİ
KARDEMİR 2020'nin ilk yarı yılında 267,8 milyon zarar etti
Kalite Giresun, marka FİSKOBİRLİK satacaklarEKONOMİ
Kalite Giresun, marka FİSKOBİRLİK satacaklar
Borsa günü yükselişle kapattıEKONOMİ
Borsa günü yükselişle kapattı

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı çatışma ölü ve yaralılar var Samsun'da silahlı çatışma ölü ve yaralılar varSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareketEmeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecekSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatları'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak Testi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER