SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerSuriyeliSuriyelilere Yönelik Toplumsal Bakış anketi

Suriyelilere Yönelik Toplumsal Bakış anketi - Suriyeli Haberleri

'Geçici Koruma Altındaki Suriyelilere' Yönelik Türkiye'deki Toplumsal Bakış Bilgi anketi sizlerle

+
-
Suriyelilere Yönelik Toplumsal Bakış anketi

"Geçici Koruma Altındaki Suriyeli lere" Yönelik Türkiye'deki Toplumsal Bakış Bilgi anketinin amacı, ülkemizde bulunan “Geçici Koruma Altındaki (GKA ) Suriyeliler” hakkında toplumun ne düşündüğüne yönelik sağlıklı sayısal verilere dayalı bilgi edinmek ve buna istinaden ülke menfaatlerine uygun stratejiler geliştirmektir.

Bu ankete verilen cevaplarda kimlik bilgisi kesinlikle alınmayacak ve yasal delil olarak kullanılamayacaktır. Sorulara dikkatli bir şekilde, içtenlikle cevap vermenizi temenni ederiz. Vereceğiniz doğru cevaplar ülkemizin geleceğinin planlanması açısından çok önemli olacaktır.

Bir olay ve konu hakkında her zaman doğru ve bilgilendirici verilerin elde edilmesi, daima en doğru kararın verilmesi için en temel faktörlerin başında gelmektedir. Türkiye'de bu durum, Suriyeli göçünün değişen dinamiklerinin anlaşılması açısından toplumun göçmenlere ve mültecilere bakışını anlamada anahtar pozisyonuna gelmektedir.

İyi veri toplanması ve buna bağlı veri analizi, hem göçmenlerin ve sığınmacıların geleceğine destek olmak, hem de Türk toplumu açısından bu olgunun geleceğine yönelik ışık tutmak bağlamında, yapılacak projeler, programlar ve sürdürülebilir yapıların doğru şekilde inşa edilmesi için kanıta dayalı bir temel sunabilir.

Bu anketin amacı, ülkemizde bulunan “Geçici Koruma Altındaki (GKA) Suriyeliler” hakkında toplumun ne düşündüğüne yönelik sağlıklı sayısal verilere dayalı bilgi edinmek ve buna istinaden ülke menfaatlerine uygun stratejiler geliştirmektir.


Bu ankete verilen cevaplarda kimlik bilgisi kesinlikle alınmayacaktır. Sorulara dikkatli bir şekilde, içtenlikle cevap vermenizi temenni ederiz. Vereceğiniz doğru cevaplar ülkemizin geleceğinin planlanması açısından çok önemli olacaktır. Vereceğiniz tüm cevapların gizliliği 7 Nisan 2016 tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na (KVKK) ve Enstitünün gizlilik politikasına uygun olarak alınan tedbirlerle sağlanmaktadır.

ANKETİ DOLDURMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Aydın'da trafik kazası: 1 polis memuru yaralıGÜNDEM
Aydın'da trafik kazası: 1 polis memuru yaralı
Tekirdağ'da trafik kazası: 2 yaralıGÜNDEM
Tekirdağ'da trafik kazası: 2 yaralı
Bir aileyi trafik canavarı ayırdıGÜNDEM
Bir aileyi trafik canavarı ayırdı
Adana'da bıçaklı kavga: 1 yaralıGÜNDEM
Adana'da bıçaklı kavga: 1 yaralı

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER