SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerBursaTürkiye'yi Avrupa'ya taşıyor

Türkiye'yi Avrupa'ya taşıyor - Bursa Haberleri

Türkiye lojistik sektörünün öncü firmalarından Akar Lojistik, pazar lideri olduğu Türk cumhuriyetlerindeki müşterilerinin hedeflerini Avrupa ülkelerine çevirmesiyle, kendisine yeni rota çizdi.

+
-
Türkiye'yi Avrupa'ya taşıyor

Yerli ve millî sermayeyle kurulu lojistik sektörünün önemli oyuncularından Akar Lojistik, yüzde 70 pazar payıyla hizmet verdiği Azerbaycan, Özbekistan ve Türkmenistan'daki iş ortaklarının Avrupa'ya yönelmesiyle dünyanın lojistik üslerinden olan Almanya'da kurduğu yeni şirketi Akar Und Handel Gmbh ile Avrupa pazarında söz sahibi olmayı hedefliyor.
Avrupa ülkelerinde LOGİTORK markasıyla sektörün önemli oyuncuları arasında yer almayı hedeflediklerini kaydeden Akar Losjistik A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Azizcan Sarısu, 'Türkiye ve Türkî cumhuriyetlerde yakaladığımız başarıyı, tecrübemiz ve sahip olduğumuz vizyonla Avrupa pazarında sürdürmeyi arzu ediyoruz. Azerbaycan, Özbekistan ve Türkmenistan'nın dev firmalarıyla olan işbirliğimizi Avrupa'ya taşımak için çalışmalarımızı hızlandırdık' dedi.
Lojistik sektörünün hızla büyüdüğüne dikkat çeken Sarısu şu ifadeleri kullandı:
'Güçlü filomuz, sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri ağımızla sektörde edindiğimiz güvene dayalı başarıyı, dünya ülkelerine taşımak için Akar Lojistik olarak Türkiye- Avrupa hattına Almanya'dan giriş yaptık. Kısa süre içinde adımızı, sektörün yurt dışındaki önemli firmaları arasına yazdıracağız'

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
7 ayda 113 milyon dolarlık ihracatEKONOMİ
7 ayda 11.3 milyon dolarlık ihracat
BORTAM Seri üretime başladEKONOMİ
BORTAM Seri üretime başlad
Yılda 110 bin ton bal üretiyoruz, 80 binini tüketiyoruzEKONOMİ
Yılda 110 bin ton bal üretiyoruz, 80 binini tüketiyoruz
Esnafta KDV indirimi memnuniyetiEKONOMİ
Esnafta KDV indirimi memnuniyeti

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıTalasgücü Belediyespor'dan kaleye takviye Talasgücü Belediyespor'dan kaleye takviyeBORTAM Seri üretime başlad BORTAM Seri üretime başladSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralı7 ayda 11.3 milyon dolarlık ihracat 7 ayda 11.3 milyon dolarlık ihracatKayserispor'da Bayram Bektaş dönemi Kayserispor'da Bayram Bektaş dönemi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER