SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerKütahyaBölge Müdürü Keskin: 'Ormanlarımızı gençleştirmek için çalışıyoruz'

Bölge Müdürü Keskin: 'Ormanlarımızı gençleştirmek için çalışıyoruz' - Kütahya Haberleri

Kütahya Orman Bölge Müdürü Hasan Keskin, orman varlığının sürekliliğini sağlamak maksadıyla gençleştirme çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

+
-
Bölge Müdürü Keskin: 'Ormanlarımızı gençleştirmek için çalışıyoruz'

Kütahya Orman İşletme Müdürlüğü Ketenova Orman İşletme Şefliği tabi tensil sahasında çalışmaların devam ettiğini belirten Bölge Müdürü Hasan Keskin, tohumlama kesimleri bitirilen 12,5 Hektar sahada incelemelerde bulundu ve yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı. Sarıçam - karaçam karışık meşçeresine sahip, toprak işleme ve arazi hazırlığı devam eden sahada daha sonra tohum takviyesi yapılarak, gençlik elde edilecek.
Kütahya Orman Bölge Müdürlüğünce gençleştirme çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Keskin,' 'Orman varlığının sürekliliğini sağlamak maksadıyla gençleştirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 2020 yılı programlarımız dahilinde çalışmalarımız devam ediyor. Ormanlarımızın bakımlarını yaparak gelecekte sağlıklı ve kaliteli ormanlar oluşturmak için çalışıyor, ormanlarımızın geleceğini güvence altına almak için tüm personel olarak büyük emek veriyoruz. Bizim için en önemlisi toprağa düşecek yeni fidanlar ve yarınlara taşımayı hedeflediğimiz sağlıklı ormanlar' şeklinde konuştu.
Bölge Müdürü Hasan Keskin'e tensil sahası incelemelerinde Silvikültür Şube Müdürü İlhan Mert, Kütahya Orman İşletme Müdürü Ali Rıza Erdem, İşletme Müdür Yardımcısı Murat Kavalcı, Gümüşdağı Orman İşletme Şefi İsmet Çelik eşlik etti. İncelemeler sırasında 2020 yılı programında yer alan gençleştirme sahaları ve yapılacak bakım çalışmaları ile ilgili de değerlendirmeler yapıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Başkan Tefenlili 'Yeni Gümrük Vergisi uygulamasını yürekten destekliyoruz'EKONOMİ
Başkan Tefenlili; 'Yeni Gümrük Vergisi uygulamasını yürekten destekliyoruz'
Kriz ve pandemi döneminde işini büyüten işadamı başarısının sırrını açıkladıEKONOMİ
Kriz ve pandemi döneminde işini büyüten işadamı başarısının sırrını açıkladı
TCMB: ''10 Ağustos tarihinden geçerli olmak üzere Piyasa yapıcı bankalara tanınaEKONOMİ
TCMB: ''10 Ağustos tarihinden geçerli olmak üzere Piyasa yapıcı bankalara tanına
Özel Limon ihracatında ön izin şartının kalkması, ihracatçı ve üreticiyi sevinEKONOMİ
(Özel) Limon ihracatında ön izin şartının kalkması, ihracatçı ve üreticiyi sevin

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduİskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildi Ataşehir'de korkutan patlama: 12 kişi tahliye edildiSamsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli'den, Meclis Üyesine saldırıya serp tepki AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli'den, Meclis Üyesine saldırıya serp tepki
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER