SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerMalatyaKooperatifçiliğin geliştirilmesi için çaba

Kooperatifçiliğin geliştirilmesi için çaba - Malatya Haberleri

Türkiye genelinde kooperatifçiliğin geliştirilmesi için başlatılan çaba çerçevesinde Malatya'nın Akçadağ ilçesinde de etkinlik düzenlendi.

+
-
Kooperatifçiliğin geliştirilmesi için çaba

Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğünce, Türkiye'de kooperatifçilik sektörünü daha ileri seviyelere taşımak, toplumdaki kooperatifçilik imajını olumlu yönde güçlendirmek ve dünyadaki kooperatifçilik alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek bu alandaki yenilikleri Türkiye'nin ekonomik ve sosyal yapısına uygun olarak topluma kazandırmak gibi temel amaçları göz önünde bulundurularak 'Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi' hayata geçirildi.
Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında, Malatya'nın Akçadağ ilçesinde Kapalı Semt Pazarında istişare toplantısı yapıldı.
Toplantıya Kaymakam Hulusi Teke, Ticaret Bakanlığı Esnaf, Sanatkarlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Uzmanları, Ticaret Odası Kooperatif Genel Müdürlüğü yetkilileri, Kadın Kooperatif Başkan ve üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, kurum amirleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Toplantıda, özellikle kadınların kooperatif kurarak üretime katkıda bulunmaları için yapılması gerekenler anlatıldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Gizemfrit 'TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi' aldıEKONOMİ
Gizemfrit 'TSE Covid-19 Güvenli Üretim Belgesi' aldı
Bıttım sabununa talep korona virüs sürecinde 5 kat arttıEKONOMİ
Bıttım sabununa talep korona virüs sürecinde 5 kat arttı
Giresun ekotipi ana arının yaygınlaştırılması hedefleniyorEKONOMİ
Giresun ekotipi ana arının yaygınlaştırılması hedefleniyor
Plazalarda ikinci el araç tepkisi: '2018 model bir otomobil şu an sıfırından dahEKONOMİ
Plazalarda ikinci el araç tepkisi: '2018 model bir otomobil şu an sıfırından dah

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER