HaberlerSivasBir kurban hisse bedeli 1600 TL

Bir kurban hisse bedeli 1600 TL - Sivas Haberleri

Hayat Ağacı Derneği bir kurban hisse bedelini 1600 TL olarak belirlerken, kurban kesimlerini kamera kaydına alarak bağışçılara ulaştırıyor.

+
-
Bir kurban hisse bedeli 1600 TL

Sivas Belediyesi bünyesinde hizmet veren Hayat Ağacı Derneği vekaletle Kurban Kampanyası kapsamında bu yıl bir kurban hisse bedelini tüm masraflar dahil 1600 TL olarak belirledi. Hayırseverler, dernek merkezinde makbuz karşılığında 28 Temmuz Salı günü mesai bitimine kadar kurban hissesi bağışlayabiliyor. Öte yandan kurban bağışı yapacak vatandaşlar www.hayatder.org adresindeki kurban hesabına, hisse bağışı yapabiliyor.

İhtiyaç sahipleri yılın 12 ayında limitleri dışında kurban eti alabilecek
Hayat ağacı derneğinden yapılan açıklamada 'Kurban alımları, her yıl olduğu gibi bu yıl da veteriner hekim kontrolünde ve komisyon nezaretinde yapılacak. Ayrıca bağışçılardan isteyenlere 5 kg kemiksiz kurban eti verilecek. Kurban payları, bayramın ikinci günü saat 11.00'den itibaren dernek merkezinden teslim edilecek. Kurban hissesi bağışlayan hayır sahiplerinin, dernek merkezi ya da havale yaptıklarında belirttikleri irtibat numaralarından hizmetin işleyişi ilgili bilgilendirme yapılacak. Kurban kampanyasıyla ilgili süreç mesaj yolu ile bağışçılara bildirilecek. Kurban kesimleri, kamera kaydına alınacak ve bağışçılara ulaştırılacak. Hayat Ağacı Derneği'ne bağışlanan kurban etleri sayesinde Gıda Bankasından yardım alan ihtiyaç sahipleri, yılın 12 ayında aldıkları gıda ürünlerinin yanı sıra, limitleri dışında tercihlerine göre kemikli veya kemiksiz kurban eti alabilecekler'' ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
İlk hasadı yapılan fasulyenin satış fiyatı üreticisini memnun etmediEKONOMİ
İlk hasadı yapılan fasulyenin satış fiyatı üreticisini memnun etmedi
Bursa'nın ilk ipek fabrikası yeniden hayat buluyorEKONOMİ
Bursa'nın ilk ipek fabrikası yeniden hayat buluyor
Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı:EKONOMİ
Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı:
Korona virüs ihracat rakamlarına yansıdıEKONOMİ
Korona virüs ihracat rakamlarına yansıdı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSaviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralı Erciş'te trafik kazası:1 ölü , 2 yaralıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp Başladı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Samsun hava durumu 5 Ağustos Çarşamba Samsun hava durumu 5 Ağustos ÇarşambaRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Sakin, özgür ve mavi: Yakakent Sakin, özgür ve mavi: Yakakent
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER