SON DAKİKA

Samsunlu asker hayatını kaybetti
<>
HaberlerEdirneTrakya Üniversitesi 38. yaşını kutladı

Trakya Üniversitesi 38. yaşını kutladı - Edirne Haberleri

Kurulduğu 1982 yılından bu yana Türk yüksek öğretiminin önemli üniversitelerinden biri olan ve yetiştirdiği on binlerce öğrencisi ile ülkeye ve bölgeye önemli katkılar sağlayan Trakya Üniversitesi, 38. yaşını kutladı.

+
-
Trakya Üniversitesi 38. yaşını kutladı

Özel gündemle toplanan Senato'da Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu yaptığı sunumla Trakya Üniversitesinin geçmişine, bugününe ve geleceğine projeksiyon tuttu.
İlahiyat Fakültesi Dekanı ve Genel Sekreter Prof. Dr. Cevdet Kılıç'ın selamlamasıyla başlayan Senato'da Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Rektör Yardımcısı Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Devlet Konservatuvarı Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Sela Can Dökmeci ve Batuhan Işık, bir müzik dinletisi sundu.
Trakya Üniversitesinde kurum aidiyeti oluşturacak güzel bir geleneğin başlangıcı olarak gördükleri kuruluş yıl dönümü kutlamalarını gelecek yıllarda da sürdürmeyi planladıklarını ifade eden Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu; Edirne'de yüksek öğretim tarihi, Trakya Üniversitesinin kuruluş aşamaları ile Trakya Üniversitesinde geçmiş dönemde yapılan çalışmalardan bahsederek rektörlük süresi boyunca yapılan çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında bilgi verdi.
Trakya Üniversitesinin 38. kuruluş yıl dönümü münasebeti ile düzenlenen Senato, pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Elazığ'da trafik kazası: 2 yaralıGÜNDEM
Elazığ'da trafik kazası: 2 yaralı
Amasya'da 538 kök Hint keneviri ele geçirildiGÜNDEM
Amasya'da 538 kök Hint keneviri ele geçirildi
Türkeli'de Kovid-19 tedbirleri denetimiGÜNDEM
Türkeli'de Kovid-19 tedbirleri denetimi
Altınordu'da korona virüsü denetimleri sürüyorGÜNDEM
Altınordu'da korona virüsü denetimleri sürüyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSamsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdi Samsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdiDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüKaradeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldı Karadeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldıSamsun'da TIR yangını Samsun'da TIR yangınıCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER