HaberlerBilecikBozüyük'te hububat alımı başladı

Bozüyük'te hububat alımı başladı - Bilecik Haberleri

Bilecik'in Bozüyük ilçesine bağlı Kandilli köyüne Tarım Kredi Kooperatifi tarafından kantar kurularak hububat alımına başlandı.

+
-
Bozüyük'te hububat alımı başladı

Kurulan kantar aracılığıyla Tarım Kredi Kooperatifi tarafından yılın ilk mahsulü olan arpanın alımı başlarken, ton fiyatının bin 320 TL ile bin 350 TL arasında değiştiği kaydedildi. İlerleyen zamanlarda da buğday ve ayçiçeği alımlarının gerçekleştirileceği ifade edildi. Daha önce mahsullerini satmak için şehir merkezine gitmek zorunda kalan başta Kandilli köyü çiftçileri olmak üzere çevre köylerdeki çiftçiler bu durumdan son derece memnun olduklarını belirtti. Çiftçiler, bu hizmetin kendilerine ulaştırılması noktasında başta Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Vergi affı mı geliyorEKONOMİ
Vergi affı mı geliyor?
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Giresun'da fındık hasadına katılacakEKONOMİ
Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli Giresun'da fındık hasadına katılacak
Serbest piyasada altın fiyatlarıEKONOMİ
Serbest piyasada altın fiyatları
Yeşilyurt'ta AR-GE sahasının alt yapısı güçlendiriliyorEKONOMİ
Yeşilyurt'ta AR-GE sahasının alt yapısı güçlendiriliyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. YabancıRekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıSamsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor Samsun'da yaşam mücadelesi veren aile yardım bekliyor
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER