HaberlerAydınKuşadası Ticaret Odası, Alman seyahat acentelerinin ziyaretini değerlendirdi

Kuşadası Ticaret Odası, Alman seyahat acentelerinin ziyaretini değerlendirdi - Aydın Haberleri

Almanya'nın önde gelen seyahat acentelerinin temsilcileri Kuşadası ve çevresini gezdi, incelemelerde bulundu. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) organizasyonunda ve SunExpress Havayolu sponsorluğunda, Almanya'nın farklı şehirlerinden 40'a yakın tur operatörü temsilcisi ve Alman dergisi Touristik Aktuell y

+
-
Kuşadası Ticaret Odası, Alman seyahat acentelerinin ziyaretini değerlendirdi

Alman tur operatörlerinin temsilcileri, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan ile birlikte kentteki 5 yıldızlı otelleri gezerek, işletmelerin yetkililerinden korona virüse karşı alınan önlemler hakkında bilgi aldı ve tesislere tam not verdi.
KUTO'dan tanıtım materyalleri desteği
Touristik Aktuell dergisi tarafından seçilen Almanya'nın önde gelen tur operatörleri temsilcilerinin ağırlanmasında, Kuşadası Ticaret Odası'da tanıtım materyalleri ile destek verdi. Oda tarafından, tüm katılımcılara Kuşadası Prestij kitabı ve Kuşadası Ticaret Odası tarafından hazırlanan çeşitli tanıtım materyallerinden oluşan birer çanta hazırlanarak hediye edildi. Kuşadası'nın tanıtımına çok önem verdiklerini her zaman dile getiren Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Akdoğan; 'İçinde bulunulan süreçte güven çok önemli. Sağlıkla ilgili alınan tedbirlerin yerinde incelenmesi ve bölgemizin tarihi ve doğal güzelliklerinin tanıtılması açısından da çok önemli olan bu organizasyona biz de Oda olarak tanıtım materyallerimizle destek verdik. Alman tur operatörlerinin bölgemizde ağırlanmasını üstlenen Korumar Ephesus Beach & Spa Resort ve Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği (KODER) Başkanı Sayın Tacettin Özden'e ve katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum' dedi.
Kuşadası ve Selçuk Belediyelerinin de yemek desteği verdiği acentelerin bölge ziyareti, alınan önlemlerin yerinde görülmesiyle birlikte, Alman pazarının engelsiz bir şekilde açılması açısından önem taşıyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Hijyenik tesis ekonomiye can kattıEKONOMİ
Hijyenik tesis ekonomiye can kattı
Korona virüs salgınının mevsimlik gezici tarım işçileri ve onların çocuklarının EKONOMİ
Korona virüs salgınının mevsimlik gezici tarım işçileri ve onların çocuklarının
Osmaneli tarımda yaptığı yatırımlarının sonucunu alıyorEKONOMİ
Osmaneli tarımda yaptığı yatırımlarının sonucunu alıyor
Fiber ve yüksek hızlı internet konut tercihlerinde kriter haline geldiEKONOMİ
Fiber ve yüksek hızlı internet konut tercihlerinde kriter haline geldi

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekYolun karşısına geçmek isterken canından oluyordu Yolun karşısına geçmek isterken canından oluyorduDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, BaklavaIrak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı Irak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER