SAMSUN SON DAKİKA

İlkadım Belediyesi'nde usulsüzlük! Samsunlu askeri mağdur ettiler
< >
HaberlerSAMSUNSPORMeral ve Beşir Yoklar

Meral ve Beşir Yoklar

Samsunspor'da kadro şekillenmesinde beklenen gelişmeler yaşanıyor. Gökhan Meral ve Muhammet Beşir takımdan ayrılacaklar.

+
-
Meral ve Beşir Yoklar
Meral ve Beşir Yoklar

 

Önümüzdeki sezon Süper Lig'e çıkmak amacıyla kadro şekillenmesini gerçekleştiren Samsunspor 'da sürpriz sayılmayacak gelişmeler yaşanıyor. Buna göre teknik direktör Ertuğrul Sağlam 'ın raporu doğrultusunda Samsunspor'un sözleşmeli oyuncuları olan Gökhan Meral ve Muhammet Beşir ile de yollar ayrılacak.

29 yaşındaki sol bek Gökhan Meral geçen sene Samsunspor'da sürekli forma giymişti ancak çok üst düzey bir oyuncu olarak kabul görmeyen ve belli konularda yetersiz kabul edilen Gökhan Meral'in sene sonunda takımda tutulması beklenmiyordu. Zaten konuşulan konulardan birisi de bir değil iki sol bek birden alınabileceği idi. Samsunspor'da Gökhan Meral ile karşılıklı olarak anlaşılıp sözleşmenin feshedildiği öğrenildi.

Ayrıca üç sezon önce büyük umutlarla Trabzonspor'dan alınan Muhammet Beşir ise tam bir hayal kırıklığına dönüşmüştü. Nitekim bu sezon ligin ilk devresinde Kırklarelispor'a, ikinci devresinde ise Zonguldakspor'a kiralamıştı. Oralarda da herhangi bir varlık gösteremeyen Muhammet Beşir, Samsunspor tarafından da net olarak zaten, düşünülmeyen bir oyuncu idi. Beşir ile yapılan sözleşmenin de feshedildiği öğrenildi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER