HaberlerİstanbulAltınyıldız Classics'ten Türkmenistan açılımı

Altınyıldız Classics'ten Türkmenistan açılımı - İstanbul Haberleri

Erkek giyim sektörünün önemli markası Altınyıldız Classics, yurt dışı atılımlarını sürdürüyor. Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta ilk mağazasını Berkarar AVM'de açan Altınyıldız Classics, yeni konseptiyle hizmet vermeye başladı.

+
-
Altınyıldız Classics'ten Türkmenistan açılımı


Altınyıldız Classics, yurt dışı atılımları kapsamında Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'ta ilk yurt dışındaki 21'inci mağazasını açtı. Mağaza Berkarar AVM'de açan yeni konseptiyle hizmet verecek.
Altınyıldız Classics Yurtdışı Operasyonlar ve Satış Direktörü Osman Çavuşoğlu, 'Türkmenistan'daki ilk mağazamızı başkent Aşkabat'taki ülkenin en önemli AVM'lerinden biri olan Berkarar AVM'de açtık. Önümüzdeki iki yıl içerisinde Türkmenistan'da üç mağaza daha açmayı planlıyoruz. Ayrıca, yıl sonuna kadar yurt dışında 30-35 civarında mağazaya ulaşmayı hedefliyoruz. Türkiye'den bir dünya markası oluşturmak vizyonumuz doğrultusunda öncelikle Kuzey Afrika ve Avrupa'ya odaklandık, özellikle zincir mağazalar üzerinden Avrupa'da hızlı ve güçlü bir büyüme planlıyoruz.' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Başkan Topaloğlu: 'Umudumuzu kaybetmedik'EKONOMİ
Başkan Topaloğlu: 'Umudumuzu kaybetmedik'
Dolandırılan iş adamı suç duyurusunda bulunduEKONOMİ
Dolandırılan iş adamı suç duyurusunda bulundu
Şeftali tarlada 2 lira, markette 8 liraEKONOMİ
Şeftali tarlada 2 lira, markette 8 lira
MÜSİAD Başkanı Çınar, İlk 500'e giren firmaları tebrik ettiEKONOMİ
MÜSİAD Başkanı Çınar, İlk 500'e giren firmaları tebrik etti

EN ÇOK OKUNANLAR

Uşak Üniversitesinde 15 Temmuz paneli düzenlendi Uşak Üniversitesinde 15 Temmuz paneli düzenlendi15 Temmuz anısına pehlivanlar peşrev çekti 15 Temmuz anısına pehlivanlar peşrev çektiGebze'de feci kaza: 2 ölü Gebze'de feci kaza: 2 ölü
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER