SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerBalıkesirVali Hasan Şıldak'tan Körfez'deki yatırımları inceledi

Vali Hasan Şıldak'tan Körfez'deki yatırımları inceledi - Balıkesir Haberleri

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak Edremit, Burhaniye, Ayvalık ve Havran ilçelerinde gerçekleştirilmekte olan kamu yatırımlarını inceledi. Çanakkale Kahramanı Koca Seyit'i mezarını ziyaret etti.

+
-
Vali Hasan Şıldak'tan Körfez'deki yatırımları inceledi

Vali Hasan Şıldak Ayvalık İlçesini ziyaret ederek yenilenen Vilayetler Birliği Oteli ile Eski Kız Meslek Lisesi Binası ve planlanan kamu yatırımlarının alanlarında incelemede bulundu.
Daha sonra Vali Hasan Şıldak, Burhaniye İlçesinde yapımı tamamlanan imam hatip lisesi ve pansiyonu ile tamamlanma aşamasında olan Nadir Tolun Ortaokulu inşaatında incelemede bulundu.
Edremit ilçesinde de incelemeler yapan Vali Hasan Şıldak yapımı tamamlanan kültür merkezi, spor salonu ve yapımı devam eden Kütüphane Binası ile kamu yatırımlarının planlandığı alanlarda incelemede bulundu.
Vali Hasan Şıldak son olarak Havran ilçesinde Çanakkale Kahramanı Koca Seyit'in mezarını ziyaret etti. Vali Şıldak 'Çanakkale Destanının Büyük Kahramanı Koca Seyit'i rahmet ve minnetle yad ediyorum. Anadolu insanının vatan sevgisinin timsali olan ve mahallesinde adı yaşatılan kıymetli büyüğümüzün ruhu şad olsun.' Dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Akhisar Zeytin İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti toplandıEKONOMİ
Akhisar Zeytin İhtisas OSB Müteşebbis Heyeti toplandı
'İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni' video konferans yöntemiyle gerçekleştirEKONOMİ
'İKMİB İhracatın Yıldızları Ödül Töreni' video konferans yöntemiyle gerçekleştir
Borsa günü rekor işlem hacmiyle kapattıEKONOMİ
Borsa günü rekor işlem hacmiyle kapattı
Emekli ikramiyeleri ne zaman ödenecekEKONOMİ
Emekli ikramiyeleri ne zaman ödenecek?

EN ÇOK OKUNANLAR

Fatih Terim: '46 yıl geçti ve Galatasaray forması askıya hiç kuru asılmadı' Fatih Terim: '46 yıl geçti ve Galatasaray forması askıya hiç kuru asılmadı'Kahramankazan'da feci trafik kazası: 2 ölü 1 ağır yaralı Kahramankazan'da feci trafik kazası: 2 ölü 1 ağır yaralı
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER