HaberlerSamsunBİR KANLI RİTÜEL: 'ADRENOCHROME'

BİR KANLI RİTÜEL: 'ADRENOCHROME' - Samsun Haberleri

Ayşegül Asal'in kaleminden...BİR KANLI RİTÜEL: 'ADRENOCHROME'

+
-
BİR KANLI RİTÜEL: 'ADRENOCHROME'

Adrenochrome, yani yaşayan insanın kanından dehşet verici metotlarlaelde edilen bir madde. Bugünkü yazı işte bu metotve etkileri üzerine… Bu yöntem kimine göre bir komplo teorisi, kimine göre ise gerçekten de öte!

 

Bağımlılık yaratanmadde bir tür uyuşturucu esasında. Bir doz asla yeterli olmamakla birlikte, ölene kadar muhtaç kalınan bir kan serumuda diyebiliriz Adrenochrome için!

 

Nedeninsan kanından elde edilen bir madde iştiyakla kullanılır? Peki bu iksir ne amaçla alınır? Bunun cevabı;UZUN YAŞAMAK VE GENÇ KALMAK! 

 

Dünya’nın ilk seri katili olarak anılan, 17. Yüzyılda yaşamış soylu bir aileden gelen Elizabeth Bathory’nin yani nam-ı diğerKanlı Kontes ’in, bu sapkın inancın başını çektiğine inanılıyor. Gençliğini yitirmemek ve hep güzel kalmak için genç kızların kanını içen ve kan akıtma partileri düzenleyen bir soyludan (!) bahsediyoruz.Hayatı‘Dracula’ ve benzeri pek çok filme hatta kitaplara konu olmuş Bathory’nin, öldükten sonrayüzüne güzelliğinden ziyade çirkinliğinin yansıdığı ise kaynaklarda geçmekte…

 

Bugünlerde Adrenochromeünlü oyuncuSandraBullock  ile tekrar gündeme geldi. Kendisi katıldığı programda genç kalma sırrını bu maddeye bağladı. Hiç çekinmeden de tane tane anlattı.

 

Bu kimyasal kan serumu yaşlanmayı yaklaşık olarak %50 yavaşlatma özelliğine sahip. Madde bir kere alındı mı, insan vücudunda küçük dozlarda doğal bir şekilde oluşmaya başlıyor. Halüsinasyonlara neden olduğu kadar, insana mutluluk, zindelik  ve inanılmaz bir enerji de bağışlıyor. ŞuMarvel filmlerindeki süper kahramanların bir prototipi olunuyor sanki… Deepblack marketlerde ve deepweb’de satışa sunulan bu elde edilmesi zor madde, oldukça fahiş fiyatlara satılıyor. Alıcıları ise malum ‘üst elit grup’ ve ‘illuminati üyeleri’ !

 

Adrenochrome maddesini Illuminati ile özdeşleştirenler kanıt olarak şu soruyu soruyor: Neden Illuminati üyeleri ve elit aile üyeleri uzun yaşıyor ve yaşlansalar da diri görünüyor? Bunun sebebi anti-aging özelliği gösteren ve uzun yaşam iksiri olan çocuk kanı olabilir mi? Ve çocuklardan elde edilen kemik iliği? Bu hiç de yeni olmayan bir iddia aslında. Ama maalesef ki çoğumuz yeni öğrendik bu meseleyi… Nitekim AldousHuxley’in‘TheDoors of Perception’  isimli kitabında bu maddeye değinildiği gibi, HunterThompson’ın ,‘FearandLoathing in LasVegas’  isimli kitabında da Adrenochrome maddesi açıkça geçiyor ve etkileri anlatılıyor. Yine 1982’de ünlü İngiliz müzik grubu‘Sisters of Mercy’ nin‘Adrenochrome’ isimli şarkısını ve Lady Gaga, Madonna gibi sanatçıların subliminal mesajlarla dolu kliplerini ve gösterilerini de  unutmayalım!

 

Adrenochrome vücutta salgılanan adrenalinin oksitlenmesinden oluşuyor. Vücut bu kimyasalı korku veya heyecan sırasında gerçekleşen adrenalin patlaması ile salgılıyor. Peki bu madde çocuklardan nasıl elde ediliyor? Maalesef korku romanlarını aratmayacak, akıl yakan bir teknikle. Özellikle 0-9 yaş aralığındaki çocuklar dehşete sokuluyor ve çok acıdır ki işkencelere tabii tutuluyor. Çünkü kanlarındaki Adrenochrome’un kalitesi,çocuğun yaşı ve ölüm anında salgıladığı adrenalin miktarına bağlı olarak değişiyor. Bu yüzden küçük çocuklar seçiliyor, büyük insanlar değil…!

 

Maalesef bu kimyasalın tercih edilen kalitede olan tipinin, sadece çocuklardan elde edilebilecek olması tabloyudehşet verici kılıyor. Şimdi oturup düşündüğümüzde neden Amerika’da, Çin’de, Hindistan’da, Suriye’deyüz binlerce çocuğun kaybolduğunu, sırra kadem bastıklarını ve bu durumun sadece çocuk işçiliğinden, dilendirme şebekelerinden ya da pedofili vakalarından ibaret olmadığınıdaha net görebiliyoruz.

 

O zaman 1995 yapımı‘Olağan Şüpheliler’  filmindeki şu replik, gözlerini ısrarla kapatanlara ve pembe bir dünyada yaşadığına inananlara ithaf olsun:‘Şeytanın yaptığı en müthiş hile; dünyaya asla var olmadığına inandırmaktır!’ 

 

Bilinçli bakmak, görmek ve yaşamak hedefi ile…

 

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldıSAMSUN HABER
Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldı
Ayşegül Asal röportajı Gündemdeki konular ve sıfır noktası enerjisi üzerineSAMSUN HABER
Ayşegül Asal röportajı/ Gündemdeki konular ve sıfır noktası enerjisi üzerine
Bakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat ettiSAMSUN HABER
Bakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat etti
Samsun hava durumu 12 Temmuz PazarSAMSUN HABER
Samsun hava durumu 12 Temmuz Pazar

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun hava durumu 12 Temmuz Pazar Samsun hava durumu 12 Temmuz PazarBakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat etti Bakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat ettiManisa FK'da İnegölspor hazırlıkları devam ediyor Manisa FK'da İnegölspor hazırlıkları devam ediyorSakarya'da spor otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralı Sakarya'da spor otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 2 yaralıOrdu'da bıçaklı kavga: 1'i ağır 3 yaralı, 25 gözaltı Ordu'da bıçaklı kavga: 1'i ağır 3 yaralı, 25 gözaltıAnkara'da trafik kazası: 1 yaralı Ankara'da trafik kazası: 1 yaralıİzmir'de bıçaklandığı ileri sürülen kadın hastanede öldü İzmir'de bıçaklandığı ileri sürülen kadın hastanede öldüSamsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldı Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldıKütahya'da saniye saniye kaza anları Kütahya'da saniye saniye kaza anlarıAyşegül Asal röportajı/ Gündemdeki konular ve sıfır noktası enerjisi üzerine Ayşegül Asal röportajı/ Gündemdeki konular ve sıfır noktası enerjisi üzerine
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER