SAMSUN SON DAKİKA

Çivisiz ahşap caminin Maliye Hazinesi adına kayıtlı olduğu ortaya çıktı
< >
HaberlerEKONOMİAltın fiyatları 24 Haziran 2020: Gram altın, çeyrek altın

Altın fiyatları 24 Haziran 2020: Gram altın, çeyrek altın

+
-
Altın fiyatları 24 Haziran 2020: Gram altın, çeyrek altın
Altın fiyatları 24 Haziran 2020: Gram altın, çeyrek altın

Altının gram fiyatı Dolar kuru ve ons altının fiyatına paralel olarak yükseliş gerçekleştirmeye devam ediyor. Son artışla birlikte 390 TL barajına oldukça yaklaşan gram altın diğer altın fiyatlarını da etkiledi. Peki, 24 Haziran Çarşamba günü çeyrek altın ve cumhuriyet altını ne kadar?

 

Altın fiyatları  piyasalarda hafta ortasının yaşandığı 24 Haziran 2020 Çarşamba günü yeni bir artış daha yaşadı. Geçtiğimiz haftalarda sert bir düşüş yaşayan altın ardından toparlanma sürecine girmişti. Yaşadığı artışlarla birlikte gram altın eski seviyesine yeniden yaklaşmaya başladı.

GRAM ALTIN NE KADAR? 

Bugün altının gram fiyatı  389,60 TL’den işlem görüyor. Altının gramının 390 TL barajına oldukça yaklaştığı dakikalarda ons altının fiyatı ise bin 770 dolar seviyelerinde yer alıyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR? 


Her dönem yatırımcısının tercihlerinden olan çeyrek altın ise bugün 634 TL’den alınırken 638 TL’den satışa sunuluyor.

CUMHURİYET ALTINI NE KADAR? 

Yüklü miktarda altın alımı yapmak isteyenlerin tercihlerinden olan cumhuriyet altını ise bugün 2 bin 528 TL’den alınırken 2 bin 541 TL’den satışa sunuluyor.

Altın fiyatlarının haftayı hangi seviyede kapatacağı ise 26 Haziran 2020 Cuma günü piyasaların kapanmasıyla birlikte ortaya çıkacak.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER