SON DAKİKA

Samsun'da dev operasyon: 11 tutuklama
<>
HaberlerMüge Anlı SamsunMüge Anlı; ' İlk defa böyle bir duruma rastlıyorum, Samsun'a helal olsun'

Müge Anlı; ' İlk defa böyle bir duruma rastlıyorum, Samsun'a helal olsun' - Müge Anlı Samsun Haberleri

Müge Anlı, Vezirköprü'de Ecrin Kurnaz olayına ilişkin gelişen gözaltılar sonrası açıklamalarda bulundu.

+
-
Müge Anlı; ' İlk defa böyle bir duruma rastlıyorum, Samsun'a helal olsun'
Müge Anlı; ' İlk defa böyle bir duruma rastlıyorum, Samsun'a helal olsun'

Müge Anlı Samsun : Samsun Vezirköprü  Cumhuriyet Başsavcılığı, Vezirköprü ilçesinde 07 Mayıs 2019 tarihinde kaybolan 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz 'a ait olduğu değerlendirilen ceset parçaları üzerinde yapılan DNA incelemesinde buluntuların küçük kıza ait olduğunun belirlendiğini açıklarlarken, olayla ilgili baba, babaanne ve amcanın da bulunduğu 6 şüpheli gözaltına alınmıştı.

ATV  ekranlarında gündüz kuşağının en çok izlenen programları arasında yer alan Müge Anlı ile Tatlı Sert   programının gündeminde, Ecrin Kurnaz olayına ilişkin gelişmeler yer aldı.

Müge Anlı , Ecrin bebeğin ölümüne ilişkin babaanne ve amca hakkında verilen karara ilk defa rastladığını belirtelerek; 'helal olsun çok yerinde bir karar teşekkür ediyorum' dedi. 

MÜGE ANLI; 'SAMSUN'A HELAL OLSUN' 

Savcılığın konuyu titizlikle takip ettiğini belirten Anlı; '' Ben Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcılığı 'nı en başta bir kutluyorum. Çünkü babaanne ve amca hakkında kasten adam öldürme suçundan gözaltı kararı verildi. Babaanne Hatice Kurnaz  ve amca Özkan Kurnaz  kasten öldürme suçlamasıyla gözaltındalar. Savcılık herşeyin farkında konuşma ve telefon takipleriyle, HTS kayıtlarıyla , savcı da jandarma da farkında ama delillendirmek lazım.

Savcıklık da ne yapmış, bakmakla yükümlü olduğun çocuğa bakamadın, o çocuk da ister kendisi gitsin düşsün ölsün, ister gitsin birisi öldürsün. Sen bakmakla yükümlüydün ve bakamadın mı? bizde sana bu konudan dava açıyoruz demiş ve 20 yıl. Neredeyse adam öldürmeyle eş değer. Soruşturma bu şekilde başlamış ve ben ilk defa rastlıyorum böyle bir duruma, helal olsun diyorum çok mutlu oldum'' dedi. 

HABER:KÜBRA ÖKSÜZ

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER