SON DAKİKA

Samsun'da genç kendini denize attı
<>
HaberlerSamsunHasan Togar için Samsun'da korona bitti

Hasan Togar için Samsun'da korona bitti - Samsun Haberleri

Samsun'da son 4 gün içinde 18 yeni vakanın görülmesi üzerine İl Sağlık Müdürlüğü açıklamaya yaparak vatandaşları uyardı.Ama Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın verdiği görüntüler Samsun'da vakaların neden arttığına örnek oldu.

+
-
Hasan Togar için Samsun'da korona bitti
Hasan Togar için Samsun'da korona bitti

Samsun  'da korona virüsü , salgının en güçlü olduğu dönemde vatandaşların kural ve yasaklara uyumu sayesinde kontrol altına alındığını söyleyen Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç  , maalesef geçen bir hafta içinde bu uyumun ortadan kalkmaya başladığını, 'salgın ortadan kalktı, artık hiçbir şeye dikkat etmeme gerek' yok düşüncesinin yaygınlaşması halinde, bugüne kadar ki bütün emeklerin boşa gideceğini ve salgında tekrar başa dönülebileceğini söyledi.

Samsun'da korona virüs patladı! 4 günde onlarca vaka

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'ın verdiği görüntüler ise tamda Samsun İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Ali Oruç 'un bahsettiği tarife denk geliyor. 

Mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldiği anların fotoğraflarını sosyal medya hesabına yükleyen  Togar'ın 'salgın ortadan kalktı, artık hiçbir şeye dikkat etmeme gerek' yok anlayışında olduğunu gösteriyor. 

Hasan Togar'ın bu davranışı rahatlıkları ile vatandaşları da kontrolsüz davranmaya teşvik eden ve bu yüzden binlerce kişinin ölmesine neden olan devlet başkanlarının verdiği görüntülere benzetildi.

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Vatandaş135 gün önce
Sarılıp el öptüğü resimler de vardı, yazık yön gösterecek, örnek olacak kişilere bakın, gezerken de büyükşehirde aday olacağını söylemiş millete destek gezisi yapmış çok yazık
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER