SON DAKİKA

Müge Anlı:'Samsun'a emniyet müdürü olmak istiyorum'
<>
HaberlerSamsunCumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yarın Samsun'da açılıyor!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yarın Samsun'da açılıyor! - Samsun Haberleri

Samsun Millet Bahçesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımı ile 5 Haziran (yarın) Dünya Çevre Günü'nde açılacak

+
-
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile yarın Samsun'da açılıyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Samsun Millet Bahçesi ’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ’ın da katılacağı bir törenle yarın açılacağını duyurdu.

Bakan Kurum Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Samsun  ile birlikte 9 Millet Bahçesi’nin de açılacağını belirtti.

Bakan Kurum şu ifadeleri kullandı: Cumhuriyetimizin 100. yılına 2023'e doğru giderken, ülkemizin en prestijli projelerinden biri olan Millet Bahçelerimiz bin yıllık şehircilik geleneğimizin bir yansıması, tabiatla, şehirlerimizi ve insanımızı buluşturan bir köprü olacak. 2018'de 13 millet bahçemizin açılışını gerçekleştirmiştik. Şimdi yine 5 Haziran Dünya Çevre Günü'nde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle. İstanbul Halkalı ve Pendik, Sakarya, Samsun, Batman, Sivas, Bursa, Trabzon , Diyarbakır Elazığ’da 10 yeni Millet Bahçesi’nin açılışını yapacak olmanın mutluluğunu ve gururu yaşıyoruz. Yeni Millet Bahçelerimiz 7’den 70’e hayırlı uğurlu olsun. Milletimiz bahçeleriyle buluşuyor şehirlerimiz nefes alıyor.”

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER