SON DAKİKA

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camilerin listesi
<>
HaberlerBursa'Askıda Su' uygulaması yoğun ilgi üzerine Ramazan Bayramında da devam ediyor

'Askıda Su' uygulaması yoğun ilgi üzerine Ramazan Bayramında da devam ediyor - Bursa Haberleri

Nestlé Pure Life'ın, bir arada olamasak da paylaşma ruhunu yaşatabileceğimizi, ihtiyacı olanlara yardım elimizi uzatabileceğimizi gösteren 'Askıda Su' uygulaması devam ediyor. 'Çorbada bizim de suyumuz olsun' diyen Nestlé Pure Life, 'Askıda Su' uygulamasıyla Ramazan Bayramı boyunca ihtiyaç sahiplerine destek oluyor.

+
-
'Askıda Su' uygulaması yoğun ilgi üzerine Ramazan Bayramında da devam ediyor

Nestlé Pure Life'ın, içinden geçtiğimiz bu zorlu süreçte, Ramazan ayı boyunca İstanbul, Ankara, Konya ve Bursa'da telefon veya mail aracılığıyla su siparişi veren ihtiyaç sahiplerine ücretsiz su temin ettiği 'Askıda Su' uygulaması Ramazan Bayramı'nda da devam ediyor.
Nestlé Pure Life Marka Müdürü Melike Karagöz Askıda Su uygulamasıyla ilgili, 'Çorbada bizim de suyumuz olsun diyerek başladığımız, 2 x 5L'den oluşan 5.000 adet suyumuzu ihtiyaç sahipleriyle buluşturmayı hedeflediğimiz Askıda Su uygulamamız ile ilgili olumlu geri dönüşler aldık. Biz de Askıda Su uygulamamızı Ramazan Bayramı boyunca sürdürmeye karar verdik. Bu sayede sağlıklı ve güvenli suyumuzu ücretsiz olarak bize ulaşan ihtiyaç sahiplerinin kapılarına kadar ulaştırmış olacağız.' dedi.
'Askıda Su' uygulamasına katılmak isteyenlerin, 444 08 44 numaralı telefondan veya musteri.hizmetleri@nestle-purelife.com.tr mail adresinden Nestlé Pure Life Tüketici Hizmetleri ile irtibata geçmeleri ve Askıda Su siparişi vermeleri yeterli.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Çöl sıcağı mağduru çiftçilere destek gündemdeEKONOMİ
Çöl sıcağı mağduru çiftçilere destek gündemde
Borsa günü yükselişle tamamladıEKONOMİ
Borsa günü yükselişle tamamladı
Serbest piyasada altın fiyatlarıEKONOMİ
Serbest piyasada altın fiyatları
Zorlu Center, koronavirüs önlemleri kapsamında 2 milyon TL harcadıEKONOMİ
Zorlu Center, koronavirüs önlemleri kapsamında 2 milyon TL harcadı

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da facia! Araç ikiye bölündü Samsun'da facia! Araç ikiye bölündüSamsun'da feci şekilde can verdi Samsun'da feci şekilde can verdiSamsun'da çok önemli korona uyarısı Samsun'da çok önemli korona uyarısı Samsun'da alkollü şahıslar ortalığı birbirine kattı! Çok sayıda yaralı Samsun'da alkollü şahıslar ortalığı birbirine kattı! Çok sayıda yaralı28 Mayıs Perşembe Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 28 Mayıs Perşembe Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıSilahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadı Silahlı görüntüler sanıldığı gibi çıkmadıSamsun'da hava durumu 28 Mayıs Perşembe Samsun'da hava durumu 28 Mayıs PerşembeSamsun'da dikkatsizliklerini canlarıyla ödeyeceklerdi Samsun'da dikkatsizliklerini canlarıyla ödeyeceklerdiAltın fiyatları ne durumda? Gram ve çeyrek altın ne kadar? Altın fiyatları ne durumda? Gram ve çeyrek altın ne kadar?Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camilerin listesi Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camilerin listesi
SIRADAKİ HABER