HaberlerSamsunsporSamsunspor Şampiyon İlan Edilmeli

Samsunspor Şampiyon İlan Edilmeli - Samsunspor Haberleri

Ünlü futbol yorumcuları Ali Ece ile Serdar Ali Çeliker, Samsunspor'un şampiyon ilan edilmesi gerektiğini söylediler.

+
-
Samsunspor Şampiyon İlan Edilmeli

YouTube üzerinden yayınladıkları Son Raund / Vole programında gündemi değerlendiren ünlü futbol yorumcuları Ali Ece  ile Serdar Ali  Çeliker , alt liglerin oynatılmadan tescil edilmesi ve özellikle Samsunspor 'un şampiyonluğunun ilan edilmesi gerektiğini söylediler. İkilinin söz konusu diyalogları şu şekilde oldu:

Çeliker: Kardeşim alt ligleri oynatmanın manasını bana bir açıklayın, Süper Lig'den bahsetmiyorum. Bu kadar ısrarı bana anlatın.

Ali Ece: Samsunspor başkanı diyor ki, alt liglerin en zengin başkanı Yüksel  Yıldırım  Bey, 'ligler devamı etmezse ben de futboldan çekilirim.'

Çeliker: Kim şampiyon olmalıdır dediklerinde Samsunspor var. Eğer iptal edersen, Samsunspor'u şampiyonluktan edeceksin. Olmaz. Rakipleri bile Samsunspor şampiyon ilan edilsin diyor.

Ali Ece: İngiltere 'de Liverpool  için söylenen gibi.

Çeliker: 10 puan fark atmış zaten, bu belli, bu şekilde tescil edeceksin. Samsunspor şampiyon  ilan edilecek, alt ligleri oynatmanın hiçbir manası yok bu anlamda..."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsunspor'un penaltı karnesiSAMSUNSPOR
Samsunspor'un penaltı karnesi
 Ertuğrul Sağlam, Samsun'da FiresizSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Samsun'da Firesiz
Samsunspor'da futbol çok özlendiSAMSUNSPOR
Samsunspor'da futbol çok özlendi
Maziden Yansıyanlar Samsunspor'un Mill FutbolcularıSAMSUNSPOR
Maziden Yansıyanlar / Samsunspor'un Millî Futbolcuları

EN ÇOK OKUNANLAR

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybettiElazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralıİzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar ettiKısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar Kısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılarİzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar ettiMesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldı Mesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldıCampanharo ailesinde 'Kim Daha' yarışması Campanharo ailesinde 'Kim Daha' yarışmasıMesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldı Mesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldıElazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralıKısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar Kısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar
SIRADAKİ HABER