HaberlerSamsunspor'Samsunspor'un önü açık'

'Samsunspor'un önü açık' - Samsunspor Haberleri

OMÜ Gençlik Topluluğu tarafından tele konferans yoluyla canlı yayınlanan 'Futbolu Konuşuyoruz' adlı söyleyişi gerçekleştirildi. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy Samsunspor'un önünün çok açık olduğunu söyledi.

+
-
'Samsunspor'un önü açık'

OMÜ Gençlik Topluluğu  tarafından tele konferans yoluyla "Futbolu Konuşuyoruz" adlı söyleyişi gerçekleştirildi.

Programa Başkan Yüksel Yıldırım'ın yanı sıra ünlü spikerler Burcu Esmersoy ve Erdoğan Arıkan ile OMÜ rektörü Sait Bilgiç de katıldı.

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy Samsunspor 'un önünün çok açık olduğunu ifade ederken şunları söyledi.

"Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım 'ın sözlerinden çok etkilendim. Bence Samsunspor aradığı başkanı buldu. Önümüzdeki dönemlerde diğer takımları Samsunspor karşısında zorlu bir süreç bekliyor. Çünkü Samsunspor şehriyle bütünleşmiş bir takım ve bu bütünleşmeye ciddi destek veren bir başkanı var.

2011 yılında OMÜ Medya Ödüllerine davet edilmiştim. Üniversitenizdeki ödül töreninden sonra başka üniversitelerin davetine katılmadım. Zira çıtayı çok yüksek tuttunuz, aldığım ödül çok değerliydi, oldukça iyi ağırlandık ve OMÜ benim için her zaman özel bir anlam taşımakta."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsunspor'un penaltı karnesiSAMSUNSPOR
Samsunspor'un penaltı karnesi
 Ertuğrul Sağlam, Samsun'da FiresizSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Samsun'da Firesiz
Samsunspor'da futbol çok özlendiSAMSUNSPOR
Samsunspor'da futbol çok özlendi
Maziden Yansıyanlar Samsunspor'un Mill FutbolcularıSAMSUNSPOR
Maziden Yansıyanlar / Samsunspor'un Millî Futbolcuları

EN ÇOK OKUNANLAR

Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybetti Evinin önünde bıçaklanan şahıs hayatını kaybettiElazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralıİzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar ettiKısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar Kısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılarCampanharo ailesinde 'Kim Daha' yarışması Campanharo ailesinde 'Kim Daha' yarışmasıİzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar etti İzmir'de aranması bulunan şahsa yönelik operasyonda 1 kişi intihar ettiMesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldı Mesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldıMesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldı Mesut Özil'in Aslanapa'ya gönderdiği yardımlar bayramın son günü dağıtıldıElazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralı Elazığ'da pompalı ve tabancalı saldırı: 1 ölü, 2 yaralıKısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar Kısıtlama biter bitmez sokakta spora başladılar
SIRADAKİ HABER