SON DAKİKA

Samsun'da Cuma Namazı kılınacak camilerin listesi
<>
HaberlerKilisFırınlar bayram süresince açık olacak

Fırınlar bayram süresince açık olacak - Kilis Haberleri

Kilis'te Arefe gününde fırınların açık olacağını, 3 günlük bayram sürecinde ise mahallerde ekmek satışı gerçekleştirilecek.

+
-
Fırınlar bayram süresince açık olacak

Kilis'te vatandaşların ekmek ihtiyacında sıkıntı yaşanmaması amacıyla fırınlar Arefe günü belli saatler arasında açık olacak. Ramazan Byaramı'nın birinci, ikinci ve üçüncü günlerinde ise fırıncılar mahallerde ekmek satışı gerçekleştirecek. Kilis Fırıncılar Odası Başkanı Ömer Sevengül,'Kilis halkı bu zorlu süreçte arefe günü kısmi sokağa çıkma yasağı olduğundan dolayı sabah saat 10:00'dan 16:00'a kadar fırınlar bakkal ve marketler açık olacağından ekmek ihtiyacınızı buralardan karşılayabilirsiniz. Bayramın 1.2. ve 3.günlerinde,kesinlikle tamamen sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağından vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Fırıncı esnafı olarak ekmek ihtiyaçları ,mahallelerde ekmek satış araçlarıyla Kilis'in her ücra köşesinde dahil olmak üzere siz değerli vatandaşlarımıza hizmet verilecektir . Sizlerden ricam daha güzel nice nice bayramlar için 'Siz evde kalın, sağlıkla kalın' hayırlı bayramlar' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Borsa haftayı yükselişle tamamladıEKONOMİ
Borsa haftayı yükselişle tamamladı
Bozcaada tutkunlarına müjdeEKONOMİ
Bozcaada tutkunlarına müjde
Bakan Varank'tan online toplantıda önemli açıklamalarEKONOMİ
Bakan Varank'tan online toplantıda önemli açıklamalar
Serbest piyasada altın fiyatlarıEKONOMİ
Serbest piyasada altın fiyatları

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da pompalı tüfek dehşeti 1 ölü Samsun'da pompalı tüfek dehşeti 1 ölüSamsun'da hava durumu 29 Mayıs Cuma Samsun'da hava durumu 29 Mayıs CumaSamsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infaz Samsun'da 21 yaşındaki gence motosiklet üzerinde infazTorunlarına saldıran dev yılanı tüfekle öldürdü Torunlarına saldıran dev yılanı tüfekle öldürdüKorona virüs salgını fındığa yaradı Korona virüs salgını fındığa yaradıTarım alanlarında çekirge mücadelesi Tarım alanlarında çekirge mücadelesiSamsun Kent Müzesi Türkiye'de tek dünyada altıncı Samsun Kent Müzesi Türkiye'de tek dünyada altıncıSamsun'da fiziksel mesafeli cuma namazı Samsun'da fiziksel mesafeli cuma namazıKIRIM'IN FETHİNİ NEDEN KUTLAMIYORUZ? KIRIM'IN FETHİNİ NEDEN KUTLAMIYORUZ?Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 6 gözaltı Samsun'da uyuşturucu operasyonu: 6 gözaltı
SIRADAKİ HABER