SAMSUN SON DAKİKA

Kanser hastası kadın kendini vurdu
< >
HaberlerSAMSUN HABERBir Samsunlunun Karantina Günleri İle İmtihanı

Bir Samsunlunun Karantina Günleri İle İmtihanı

+
-
Bir Samsunlunun Karantina Günleri İle İmtihanı
Bir Samsunlunun Karantina Günleri İle İmtihanı

Pazar Köşesi' Bir Samsunlunun Karantina Günleri İle İmtihanı' '

Sadece ülkemiz değil dünyanın neredeyse tamamı büyük bir tehlikeye karşı evlere kapanmış durumda. Karantina günleri devam ediyor. Şehirlerin birbirinden farkı kalmadı. Çünkü herkesin şehri, evi oldu. Bu nedenle dışarı çıkamadıktan sonra İstanbul’da yaşamakla Bayburt’ta yaşamak arasında bir fark kalmadı.

Elbette bu süreç Samsun’da da kendisini hissettiriyor. Şehre giriş çıkışlar yasaklanmış durumda. Atakum sahillerinden Meydan’a, Çiftlik’ten Saathane’ye kadar hemen her yer boş. Camiler, AVM’ler kapalı, düğünler yasak, kahvede toplanmak bile yasak.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLA 

YORUMLAR1 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
ikamet yeri evinde değil17 ay önce
vezirköprü 100 binlik bir ilçe, insanların %40 a yakını inşaat işçisi ve başka büyükşehirlerde, yılda bir kaç ay geldikleri vezirköprüye virüs nedeniyle ve ikametleri nedeniyle geri döndüler, tabi ki gelsinler ama seyahat izni verilenlere karantina uygulanmalı, çarşı pazar gezdiler, yasaktan sonra ise bunu büyük yazacağım KAMYON VE TIRCI'LAR kaçak yolcu getirmeye başladı, bu konunun araştırılması ve kamyon ve tır şoförlerinin daha sıkı denetlenmesi lazım, duyduklarımı paylaşıyorum gerçek olabilir mi? olabilir ya gerçekse bütün türkiye de geçerli bu,...
SIRADAKİ HABER