SON DAKİKA

İçişleri'nden Samsun'a genelge! Yarın yapılacak
<>
HaberlerKoronavirüsErdoğan'ın başlattığı kampanya için Emniyet katılım tarifesi dikkat çekti

Erdoğan'ın başlattığı kampanya için Emniyet katılım tarifesi dikkat çekti - Koronavirüs Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, koronavirüs önlemleri kapsamında başlattığı, 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' adlı milli dayanışma kampanyasına, Emniyet mensupları için katılım tarifesi belirlenmesi dikkat çekti.

+
-
Erdoğan'ın başlattığı kampanya için Emniyet katılım tarifesi dikkat çekti
Erdoğan'ın başlattığı kampanya için Emniyet katılım tarifesi dikkat çekti

Emniyet'ten polislere gönderildiği iddia edilen duyuruda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın koronavirüs  salgını nedeniyle başlattığı 'Milli Dayanışma Kampanyası ' için belirlenen yardım miktarlarına uyulması istendi.

Sosyal medyada gündeme gelen duyuruya göre Emniyet'in yardım tarifesi belirlediği ortaya çıktı.

Emniyet'in gönderdiği yazıda, “Yaşanılan bu süreçte kardeşliğimizi ve dayanışmamızı güçlendirmek için tüm teşkilat mensuplarımızdan rütbe sınıflarına göre tavsiye edilen bağış miktarları aşağıda bildirilmiştir.

Tüm teşkilat mensuplarımızdan bu zor günlerdeki dayanışma ve yardımlaşma kampanyasına eksiksiz olarak katılım sağlanacağına inancımız tamdır. Ekte gönderilen dilek örneğinin 08.04.2020 tarihine kadar Bütçe Şube Müdürlüğü'ne gönderilmesi gerekmetedir” denildi.

Mili Dayanışma Kampanyası'na katılım için Emniyet’te “yardım tarifesi” şöyle belirlendi:

  1. Sınıf Emniyet Müdürü: 500 TL 2, 3. ve 4. Sınıf Emniyet Müdürü: 250 TL Başkomiser, komiser ve komiser yardımcısı: 150 TL Başpolis ve polis: 100 TL

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER