SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da çevre katliamı mı?
< >
HaberlerSAMSUN HABERTekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan BİM A101 ve Şok'a veryansın

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan BİM A101 ve Şok'a veryansın

Birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan şu günlerde yardıma muhtaç Tekkeköylüler için yardımda bulunmayınca Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da veryansın etti.

+
-
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan BİM A101 ve Şok'a veryansın
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar'dan BİM A101 ve Şok'a veryansın

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Tekkeköy 'de başlatılan 'Biz Bize Yeteriz Bir Komşuna da Sen Sahip Çık ' kampanyasına destek vermeyen BİM, A101  ve Şok'averyansın etti. 

İşte Togar'ın paylaşımı

Değerli Hemşehrilerim;
Bildiğiniz üzere İçişleri Bakanlığımız 65 yaş ve üzeri büyüklerimiz ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza sokağa çıkma kısıtlaması getirdi. Bizlerde Tekkeköy Belediyesi olarak genelgenin yayınlandığı akşamdan başlayıp bu güne kadar 65 yaş üstü insanlarımızın ve özellikle bu süreçte işyerlerinin faaliyete, üretime ara vermesi nedeni ile geçinmekte sıkıntı çeken lokanta, kahvehane, çay ocağı, berber, inşaat gibi yerlerde çalışan ve günlük kazançları ile evini geçindiren ailelerimize sahip çıkmak adına onların ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçtik. Türkiye’de örnek olan gün vefa günüdür paylaşma günüdür adı altında “BİR KOMŞUNA DA SEN SAHİP ÇIK TÜRKİYE” kampanyasıyla en alt gelir grubundan en üst gelir grubuna bütün insanlarımızı, işadamlarımızı, hayırseverlerimizi bu anlamlı kampanyaya katılmaya davet ettik. Tahminlerimizin çok üstünde bir ilgi alaka ve mutluluk verici bir katılımla gururlandık.
Kıymetli Tekkeköylüler; İlçemizdeki ulusal ve yerel marketlerimizin sahipleri ve yöneticileriyle bizzat görüşerek kampanyamıza destek istedik. Yapılan görüşmeler sonucunda ilçemizde ticari faaliyetlerini sürdüren 3 market hariç tüm marketlerimiz devletimizin ve milletimizin emrinde olduklarını ifade etti. Öncelikle bu zor günlerde halkımızın yanında olan vefakâr ve kadirşinas işletmelerimize ilçemiz halkı adına şükranlarımı sunuyor, bol kazançlar temenni ediyorum.
Bu vesile ile değerli hemşehrilerimizin bir konuya dikkatlerini çekmek istiyorum;
Kampanyamıza destek vermeyenler, bu zor günlerde ülkemizin ve halkımızın yanında olmayanlar; şehrimiz genelinde mantar gibi şube açıp, her gün bu şehrin milyonlarca lirasını alıp şehir dışına taşıyanlar..!
İnanıyorum ki saygıdeğer halkımız bundan sonra alışverişlerini yaparken bu günleri göz önünde bulunduracak, bu zor günlerde kendilerine karşı duyarsız kalanlara gereken ekonomik ambargoyu uygulayacaklardır.
Bilgilerinize arz ederim.
YORUMLAR3 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
vatandaş296 gün önce
halk gastesi bu haberi sitesinden kaldırmış, demek marketler gecikmeli yardım yapmış...
Vatan DAŞTAN297 gün önce
Bu marketlerde AFEDERSİNİZ ermeniler çalıştığı için başkana sonuna kadar katılıyorum.Bu marketlerden biri çalışanlarına 100 TL lik yardım çeki dağıtıp 8000 market çarpı 4 çalışan eşittir 3 trilyon 200 bin TL yardım ettiği için de mümkünse ruhsatları iptal edilmelidir.
Murse gebes.yukari karaba297 gün önce
Yerinde bir uyari ben samsundan dikbiyik istikametine giderken bime ugruyordum en az 2.3.yuz birakiyordum bundan boyle hic bu firmalarin marketine girmem
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER