SON DAKİKA

Samsunspor'da Bahattin Köse krizi sona erdi
<>
HaberlerSamsunSamsun'da başkan korona virüs karantinası var dedi! Kaymakam yalanladı

Samsun'da başkan korona virüs karantinası var dedi! Kaymakam yalanladı - Samsun Haberleri

Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, 'Vezirköprü'nün hiçbir mahallesinde ve kırsalında karantina uygulaması yoktur' dedi.

+
-
Samsun'da başkan korona virüs karantinası var dedi! Kaymakam yalanladı
Samsun'da başkan korona virüs karantinası var dedi! Kaymakam yalanladı

Samsun 'un Vezirköprü  ilçesinde Belediye Başkanı, 4 binada korona virüs karantinası var derken, Kaymakam da mahallelerde karantina olmadığına vurgu yaparak ' Karantina yok' dedi.

Vezirköprü ilçesinde 1 kişide korona virüsü  vakasına rastlanıldığı ve buna bağlı olarak 4 evin karantina altına alındığı iddiasını değerlendiren Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, herhangi bir karantina uygulamasının söz konusu olmadığını belirtti.


'Korona virüs testi pozitif çıkan 1 kişi var, karantina uygulaması yok' 


İlçede korona virüsü tespit edilen 1 kişinin Samsun'a nakledildiğini ve ilçenin hiçbir yerinde karantina uygulamasının olmadığını vurgulayan Kaymakam Kudret Kurnaz, 'Vezirköprü ilçemizde karantina uygulaması yok. Bir tane korona virüs testi pozitif çıkan vakamız var. 29 Mart itibarıyla da Samsun 'a nakledildi. Gazi Devlet Hastanesi nde tedavi görüyor. Herhangi bir mahallede karantina uygulaması yok. Vezirköprü'deki yerel basın kuruluşları asılsız, kaynaksız haber yapmışlardır. Karantina uygulamasının olmadığını bizzat söylediğim halde kötü niyetle haber yapılmış. Karantina uygulaması olsa zaten biz bunun ilanını yapıyoruz. 'Kimse girmesin, kimse çıkmasın' diye uyarılar yapıyoruz. Bu saklanacak bir şey değil ki. Vezirköprü'nün hiçbir mahallesinde ve kırsalında karantina uygulaması yoktur. Bu kadar net ifade ediyorum' ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER