SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerSamsunAyşegül Asal'ın kaleminden...DERİN AMERİKA VE ELİTLER ÇATIŞMASINDA KORONA

Ayşegül Asal'ın kaleminden...DERİN AMERİKA VE ELİTLER ÇATIŞMASINDA KORONA - Samsun Haberleri

Ayşegül Asal'ın kaleminden...DERİN AMERİKA VE ELİTLER ÇATIŞMASINDA KORONA

+
-
Ayşegül Asal'ın kaleminden...DERİN AMERİKA VE ELİTLER ÇATIŞMASINDA KORONA

Dünyanın nüfusunu 500 milyona indirmeye çalışmak… Kulağa Hollywood filmlerinde aşılanan bir komplo teorisi gibi geliyor.

Ancak ABD’deki Georgia eyaletinin Elbert kasabasında 1980 yılında tamamlanmış bir taş yapıt, diğer bir ifadeyle Amerika’nın Stoneheng’i olan ‘Georgia Rehber Taşı Anıtı’ üzerinde bu tavsiye(!) yazıyor. Hem de tam 8 farklı dilde!

 Bu anıt, esrarengiz bir şekilde küçük bir grup Amerikalı tarafından ‘Elberton Granite Finishing’ adlı şirkete, bedelinden toplam 3 kat fazla para ödenerek yaptırılan ve üzerinde 10 madde ile insanlık için sarih bir ‘Kurtuluş Planı’ ya da ‘Yeni Dünya Düzeni İçin 10 Emir’ başlığı altında tavsiyeler yazan, taş bloklardan oluşmuş basit ve sade bir yapıdır.

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Başkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklamasıSAMSUN HABER
Başkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklaması
Av Tufan Akcagöz'ün kalemindenPARASI OLMAYANIN CANI PATLICAN MISAMSUN HABER
Av. Tufan Akcagöz'ün kaleminden...PARASI OLMAYANIN CANI PATLICAN MI?
Ayşegül Asal'ın kalemindenCIA VE FACEBOOK PAKTISAMSUN HABER
Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI
Bin TL'lik sosyal yardımlar evlere dağıtılıyorSAMSUN HABER
Bin TL'lik sosyal yardımlar evlere dağıtılıyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da babasını tüfekle öldürdü Samsun'da babasını tüfekle öldürdüSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduSamsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak Samsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacakTürkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da korona virüse böyle önlem aldı Samsun'da korona virüse böyle önlem aldıMASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI? MASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI?Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTIİller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri 4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri
SIRADAKİ HABER