SON DAKİKA

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye oyunculuk teklifi
<>
HaberlerBahattin KöseBahattin Köse, Şampiyonluğumuzu Taraftarımızla Kutlayacağız

Bahattin Köse, Şampiyonluğumuzu Taraftarımızla Kutlayacağız - Bahattin Köse Haberleri

Lig Radyo'da Yetkin Etkin'in hazırlayıp sunduğu Samsunspor özel programına katılan Bahattin Köse bazı açıklamalarda bulundu.

+
-
Bahattin Köse, Şampiyonluğumuzu Taraftarımızla Kutlayacağız
Bahattin Köse, Şampiyonluğumuzu Taraftarımızla Kutlayacağız

Lig Radyo 'da Yetkin Etkin'in hazırlayıp sunduğu ve Samsunspor 'un konuşulduğu özel bir program gerçekleştirildi. Programa telefonla bağlanan golcü futbolcu Bahattin Köse  bazı özel açıklamalarda bulundu.

Bahattin'in açıklamaları genel olarak şunlardı: "Gol krallığı yarışında iddiam var. Elbette gol kralı olmak istiyorum. Benim hayalim sezon bittiğinde Samsunspor'un şampiyonluğu ve benim d gol kralı olmam şeklindedir.

Üst liglerde uzun süre oynadım, orayı biliyorum. Samsunspor'la bir yıl daha sözleşmem var ve elbette ki Samsunspor'da devam etmek istiyorum. Zaten bizim hedefimiz sadece bu sezona yönelik değildi, şampiyonluklar yaşamayı amaçlıyorduk. Çok iyi bir seri yakaladık. Bu seriyi devam ettiriyoruz. Lige verilen bir ara var ancak ara bittikten sonra şampiyonluğumuzu garantilemek, kesinleştirmek amacını taşıyoruz. Bu sezon şu ana kadar 19 gol attım. Aralarından en iyilerini seçmemi istediğiniz zaman, estetik olarak değil ama önem olarak sıralamak isterim. Benim için en önemli gol Manisa deplasmanında attığım goldü.

Evet, 3-0'ı getirmişti ama yine de o maçı kazanmamız açısından çok önemli ve kritik bir gol oldu. Yine unutamadığım bir başka gol ise İnegöl deplasmanında oldu. O maçta sonradan oyuna girdim. İyi bir futbol oynamıyorduk, sıkıntılı bir maçtı ancak attığım golle maçı 1-0 kazandık.

Doğrusu o gol de benim için çok değerlidir. Samsunspor taraftarının ne kadar büyük olduğunu her zaman görüyoruz. 20-25 bin kişiye oynuyoruz. Benim hayalim taraftarla birlikte çok güzel bir şampiyonluk kutlaması yapmak ve o günün de geleceğini düşünüyorum."

Haber: Ahmet Altürk 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER