SON DAKİKA

PKK Diyarbakır'da köylere saldırdı
<>
HaberlerSamsunsporGökhan Alsan: Şampiyon Olacağız

Gökhan Alsan: Şampiyon Olacağız - Samsunspor Haberleri

Lig Radyo'da Yetkin Etkin'in sunduğu programda Samsunspor için özel bir bölüm yapıldı. Programa telefonla bağlananlar arasında Gökhan Alsan da vardı.

+
-
Gökhan Alsan: Şampiyon Olacağız

Lig Radyo'da Yetkin Etkin 'in programına telefonla bağlanan Gökhan Alsan şu açıklamalarda bulundu:

"Samsunspor'un teklifi olduğu gibi Süper Lig ve 1. Lig ekiplerinden de teklifler vardı ancak hem Samsunspor 'un başarıya aç olması, büyük bir camia olması hem de şampiyonluk hedefi taşıması nedeniyle Samsunspor'u tercih ettim. Bu tercihimden dolayı da çok mutluyum. Kısmet olursa çocuklarımıza anlatacağımız büyük bir şampiyonluk hikayemiz olacak.

Böylesi büyük taraftarı daha önce görmemiştim. Samsunspor'a geldiğim ilk günlerde bir sakatlığım vardı ve beni çok zorluyordu ama bunu bahane etme şansım yoktu. Ertuğrul Hoca'nın gelişi ile birlikte hem benim hem de takımın bireysel performansları çok arttı. Aslında biz sezona kötü başlamamıştık ama Manisa FK bizden daha iyi bir performans sergiliyordu. Fakat Ertuğrul Hoca'nın gelişi ile birlikte çok iyi bir seri elde ettik, Dahasıkendimize güvenimiz arttı. Takım ortamı gayet iyi bir hale geldi ve biliyorsunuz 12 maç ardarda kazandık. Ben şampiyon olacağımıza kesinlikle inanıyorum. Lige verilen bir ara var ama aranın bitiminde taraftarımızla birlikte çok güzel bir şampiyonluk kutlaması yapacağımızı düşünüyorum.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 6SAMSUNSPOR
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 6
Yüksel Yıldırım'dan kandil mesajıSAMSUNSPOR
Yüksel Yıldırım'dan kandil mesajı
Samsunspor dijital ortamda toplantı yaptıSAMSUNSPOR
Samsunspor dijital ortamda toplantı yaptı
2020-2021 Samsunspor yeni forma tasarımlarıSAMSUNSPOR
2020-2021 Samsunspor yeni forma tasarımları

EN ÇOK OKUNANLAR

SIRADAKİ HABER