SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerOrduAltınordu'ya 200 araçlık otopark

Altınordu'ya 200 araçlık otopark - Ordu Haberleri

Ordu'nun Altınordu ilçesinde 200 araçlık yeni otopark hizmete girdi.

+
-
Altınordu'ya 200 araçlık otopark

Araç sayısının artmasıyla birlikte büyük bir ihtiyaç haline gelen otopark alanına yönelik Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'in talimatları doğrultusunda 19 Eylül Stadyumu'nun kuzey tarafında bulunan alanda 200 araçlık otopark vatandaşların hizmetine sunuldu.
Çalışmaları yerinde inceleyen Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, 'Altınordu ilçesinde otopark konusunda büyük sıkıntılar yaşandığını, bu nedenle ilk etapta stadyumun arkasında atıl durumda bulunan 2 bin 500 metrekarelik alanı otoparka çevirdiklerini söyledi.
Alp, 'Asfaltı da dökülen bu alan otopark ihtiyacını çözmeye yönelik bir adım oldu. Mevcut otopark alanı ile birlikte en az 200 aracın park edilebileceği bu alan, şehir içinde bir rahatlama sağlayacak. Bu şekilde çalışmalarımızı artırarak sürdürmeye devam edeceğiz. Emeği geçen ekip arkadaşlarımıza teşekkür ediyor ve yatırımlarımızın ilimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz' dedi.
Proje kapsamında 4 bin 847 metrekare alanda yaklaşık 200 araçlık otopark ve otopark aydınlatması, motosiklet park alanı, kulüp binası cephe iyileştirmesi, baskı beton zemin uygulaması ve 4 bin 610 metrekare asfalt zemin çalışması yer alıyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Cezayir'den gelen Türk vatandaşlar Tokat'ta karantinaya girdiGÜNDEM
Cezayir'den gelen Türk vatandaşlar Tokat'ta karantinaya girdi
İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıGÜNDEM
İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı
İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıGÜNDEM
İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı
PKK Terör örgütü alçak saldırısında hayatını kaybeden Sivil Şehit son yolculuğa GÜNDEM
PKK Terör örgütü alçak saldırısında hayatını kaybeden Sivil Şehit son yolculuğa

EN ÇOK OKUNANLAR

Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduİller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıPKK Terör örgütü alçak saldırısında hayatını kaybeden Sivil Şehit son yolculuğa PKK Terör örgütü alçak saldırısında hayatını kaybeden Sivil Şehit son yolculuğaCezayir'den gelen Türk vatandaşlar Tokat'ta karantinaya girdi Cezayir'den gelen Türk vatandaşlar Tokat'ta karantinaya girdiİller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıBabasını tüfekle öldürdü Babasını tüfekle öldürdü
SIRADAKİ HABER