SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerKöşe YazılarıTez, Ansagan, Yeni telefonum, Yeni kitabım, Kendini yakma eylemi, Çay, Nicholson

Tez, Ansagan, Yeni telefonum, Yeni kitabım, Kendini yakma eylemi, Çay, Nicholson - Köşe Yazıları Haberleri

Levent Kaya'nın kaleminden 'Tez, Ansagan, Yeni telefonum, Yeni kitabım, Kendini yakma eylemi, Çay, Nicholson'

+
-
Tez, Ansagan, Yeni telefonum, Yeni kitabım, Kendini yakma eylemi, Çay, Nicholson

Çeviri işi devam ediyor. Bu hafta artık tez konuma da yavaştan başladım. Daha çok zaman var ama yine de ufaktan hazırlanmak en iyisi.
“Seni arayacağım” dediğinden beri aylar geçen Ansagan Pazartesi günü bir sürprizle aradı.

Telefonuma acımış olmalı ki ertesi gün bir daha arayıp bana yeni bir cep telefonu hediye etti. Eski telefonum yontma taş devrinden kalmaydı. Bu yenisi epeyi bir tunç çağı sayılır. Ama burada yaşamayı seçmemden anlayacağınız üzere orta düzey bir çoban olduğum için bu türlü teknoloji şeylerinden çok anlamıyorum. Eskisi de yontma taş çağı olduğu için listem Google hesabıma kayıtlı değilmiş. Şimdi telefonu baştan düzenlemem gerekiyor.

Beceremeyince Çarşamba günü Bilgee’den yardım istedim. Bize yakın bir yerde idi. Buluştuk ama işi olduğu için peşinen birlikte koştuk. Son malzemeyi yerine teslim ettikten sonra ona bir kahve ikram ettim. Uzun oturamasak da sorunu nasıl çözeceğimi gösterdi. Zaten mesai saati bitmek üzereydi. Eşiyle haberleşip eve birlikte dönmek üzere onunla buluşmaya gitti, ben de eve döndüm.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Başkan Kibar: '100 bin maske üretip ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız'GÜNDEM
Başkan Kibar: '100 bin maske üretip ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız'
BŞEÜ uzaktan eğitime hızlı adapte olan üniversitelerden biri olduGÜNDEM
BŞEÜ uzaktan eğitime hızlı adapte olan üniversitelerden biri oldu
İstanbul'dan geldi intihar etmek için köprüye çıktıGÜNDEM
İstanbul'dan geldi intihar etmek için köprüye çıktı
Devrek'te silahlı saldırı: 1 ölüGÜNDEM
Devrek'te silahlı saldırı: 1 ölü

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da süper bulastırıcı iddiası Samsun'da süper bulastırıcı iddiasıSamsun valisi yeni yasağı açıkladı. Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemedi Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemediSamsun'da hedef 25 bin maske Samsun'da hedef 25 bin maskeSamsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürpriz Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürprizSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumuPAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEK? PAMUK PRENSESİ KİM ÖPECEK?Aydın'da trafik kazası; 1 ölü, 2 yaralı Aydın'da trafik kazası; 1 ölü, 2 yaralıSamsun Nöbetçi Eczaneler, bugün hangi eczaneler nöbetçi? Samsun Nöbetçi Eczaneler, bugün hangi eczaneler nöbetçi?Haftanın Kitabı - Çivit Mavisi Haftanın Kitabı - Çivit Mavisi
SIRADAKİ HABER