SON DAKİKA

Samsun'da korkunç yangın
<>
HaberlerSamsun Korona VirüsSamsun'da marketlerin çalışma saatlerine kısıtlama

Samsun'da marketlerin çalışma saatlerine kısıtlama - Samsun Korona Virüs Haberleri

İçişleri Bakanlığından gelen genelgeyle Samsun'da korona virüs salgını ile mücadele kapsamında market çaşılışma saatleri değişti.

+
-
Samsun'da marketlerin çalışma saatlerine kısıtlama

İçişleri Bakanlığı , 81 İl Valiliğine korona virüs  salgını ile mücadele kapsamında ek bir genelge daha gönderdi.

İçişleri Bakanlığı genelgesine göre, il ve ilçelerdeki küçük, büyük tüm marketler en fazla 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet verebilecek.
İçişleri Bakanlığı genelgesine göre market içinde belirlenen sayıda müşteri var ise, içerden müşteri çıkmadan başka müşteri içeriye alınmayacak.

Genelgeye göre, market içindeki en fazla müşteri sayısı, müşteriye doğrudan hizmet sunulan toplam alanın onda biri kadar olacak.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsunlular dikkat YEPAŞ'dan flaş açıklamaSAMSUN HABER
Samsunlular dikkat YEPAŞ'dan flaş açıklama
Doktorlar bile umudu kesmişti! Samsun'da korona virüs hastasının mucizesiSAMSUN HABER
Doktorlar bile umudu kesmişti! Samsun'da korona virüs hastasının mucizesi
7 Nisan Salı Samsun'da namaz saatleriSAMSUN HABER
7 Nisan Salı Samsun'da namaz saatleri
Samsun Türkiye'ye örnek olduSAMSUN HABER
Samsun Türkiye'ye örnek oldu

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsun Türkiye'ye örnek oldu Samsun Türkiye'ye örnek olduTrafik cezalarını iptal ettirebilirsiniz Trafik cezalarını iptal ettirebilirsinizDoktorlar bile umudu kesmişti! Samsun'da korona virüs hastasının mucizesi Doktorlar bile umudu kesmişti! Samsun'da korona virüs hastasının mucizesi7 Nisan Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 7 Nisan Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumuSamsunspor Nostalji Maç Videoları 5 Samsunspor Nostalji Maç Videoları 5Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Nisan 2020 altın kuru Altın fiyatları bugün ne kadar oldu? 7 Nisan 2020 altın kuru7 Nisan Salı Samsun'da namaz saatleri 7 Nisan Salı Samsun'da namaz saatleriGenç adam 9'uncu kattan atlayarak intihar etti Genç adam 9'uncu kattan atlayarak intihar etti
SIRADAKİ HABER