SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerKocaeliKartepe'de spor sahaları kapatıldı

Kartepe'de spor sahaları kapatıldı - Kocaeli Haberleri

Kartepe Belediyesi, korona virüs ile mücadele önlemleri kapsamında ilçe genelindeki futbol ve basketbol sahaları vatandaşların kullanımına kapattı.

+
-
Kartepe'de spor sahaları kapatıldı

Çin'in Vuhan şehrinde ortaya çıkan ve tüm dünyada büyük paniğe neden olan korona virüsün önlenmesi için Kartepe Belediyesi tarafından alınan önlemler arttırılıyor. Bu kapsamda, Kartepe Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde olan gençlerin yoğun olarak kullandığı futbol ve basketbol sahaları kapatıldı. Belediye ekipleri uyarı yazılarını asarak ilçe genelinde 35 futbol ve 12 basketbol sahasını kapattı.
Dezenfeksiyon çalışmalarını da sürdüren Kartepe Belediyesi, her gün 450 otobüs durağını ve ulaşım araçlarını dezenfekte ediyor. Belediye ekipleri yolcu taşıyan otobüslerinde detaylı dezenfekte çalışmaları yapıyor.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Sosa, Uğurcan Çakır'ın dayanışma pasını aldıSPOR
Sosa, Uğurcan Çakır'ın dayanışma pasını aldı
Engin Fırat futbolsuz günlerde futbolu konuşuyorSPOR
Engin Fırat futbolsuz günlerde futbolu konuşuyor
Fatih Terim: 'Hepinizi çok özlemişim'SPOR
Fatih Terim: 'Hepinizi çok özlemişim'
Adem Büyük: 'Takım arkadaşlarımı çok özledim'SPOR
Adem Büyük: 'Takım arkadaşlarımı çok özledim'

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da babasını tüfekle öldürdü Samsun'da babasını tüfekle öldürdüSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduTürkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak Samsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacakİller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıCezayir'den gelen Türk vatandaşlar Tokat'ta karantinaya girdi Cezayir'den gelen Türk vatandaşlar Tokat'ta karantinaya girdiPKK Terör örgütü alçak saldırısında hayatını kaybeden Sivil Şehit son yolculuğa PKK Terör örgütü alçak saldırısında hayatını kaybeden Sivil Şehit son yolculuğaİller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıHaftanın Kitabı / Yaban Haftanın Kitabı / YabanOrdu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler 20 yaş altı gençlere takıldı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler 20 yaş altı gençlere takıldı
SIRADAKİ HABER