SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerSamsunAdalet Bakanı açıkladı! Samsun'da kira alınmayacak işletmeler belli oldu

Adalet Bakanı açıkladı! Samsun'da kira alınmayacak işletmeler belli oldu - Samsun Haberleri

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, kira alınmayacak işletmeleri açıkladı.

+
-
Adalet Bakanı açıkladı! Samsun'da kira alınmayacak işletmeler belli oldu

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül , "İşyurtları Kurumu tarafından kiraya verilmiş ve bu süreçte tedbiren kapatılmış büfe, kantin gibi işletmelerden kira alınmayacak, alınmış ise iade edilecek" dedi.
 

Adalet Bakanı Gül, sosyal paylaşım sitesi Twitter'den yaptığı açıklamada, "İşyurtları Kurumu tarafından kiraya verilmiş ve bu süreçte tedbiren kapatılmış büfe, kantin gibi işletmelerden kira alınmayacak, alınmış ise iade edilecek. Asgari mağduriyeti azami tedbirle hep birlikte sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da halk pazarları korona virüse davetiye çıkardıSAMSUN HABER
Samsun'da halk pazarları korona virüse davetiye çıkardı
Şehitler için evlerden Kur'an sesleri yükseldiSAMSUN HABER
Şehitler için evlerden Kur'an sesleri yükseldi
'İşten atılma korkusu' stresi artırıyorSAMSUN HABER
'İşten atılma korkusu' stresi artırıyor
Samsun'da refüjler kadın eliyle güzelleşiyorSAMSUN HABER
Samsun'da refüjler kadın eliyle güzelleşiyor

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da süper bulastırıcı iddiası Samsun'da süper bulastırıcı iddiasıSamsun valisi yeni yasağı açıkladı. Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi. Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi.Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürpriz Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürprizTHY'den flaş karar THY'den flaş kararSamsun'da hedef 25 bin maske Samsun'da hedef 25 bin maskeKorona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemedi Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemediSürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısı Sürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısıSamsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladı Samsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladıSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu
SIRADAKİ HABER