SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerZonguldak65 yaş üstü eski hakem, gözlemci ve dernek üyelerine sahip çıktılar

65 yaş üstü eski hakem, gözlemci ve dernek üyelerine sahip çıktılar - Zonguldak Haberleri

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya, 65 yaş üstü eski hakem, gözlemci ve dernek üyelerine sahip çıkacaklarını açıkladı.

+
-
65 yaş üstü eski hakem, gözlemci ve dernek üyelerine sahip çıktılar

Başkan Ümit Kaya, İçişleri Bakanlığının 65 yaş üstü vatandaşlar için sokağa çıkma yasağı başlatmasının ardından eski hakem, gözlemci ve dernek üyelerinin giderlerini hiçbir şey talep etmeden giderebileceklerini söyledi.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya, 'Korona virüs kapsamında 65 yaş üzeri veya kronik rahatsızlığı olanların sokağa çıkmalarına getirilen kısıtlama nedeniyle ilimizdeki eski hocalarımızın, üyelerimizin kişisel ihtiyaçlarının giderilmesi için TFFHGD Zonguldak Şubesi Yönetimi olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız. Camiamızın tüm duayenlerine ulaşabilmemiz için aklınıza gelen hocalarımızın isimlerini ve telefon numaralarını bana, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Osman Özdemir'e, Deniz Kardaş'a, Murat Kaskun'a, Burhan Orhan'a bildirmeniz rica olunur' dedi.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ayhancan Güven, Formula 1 pilotlarıyla yarıştıSPOR
Ayhancan Güven, Formula 1 pilotlarıyla yarıştı
Kayserispor en fazla golü ikinci yarılarda bulduSPOR
Kayserispor en fazla golü ikinci yarılarda buldu
Başkent'te ilk espor kulübü kurulduSPOR
Başkent'te ilk espor kulübü kuruldu
Kayserispor 62 sarı 6 kırmızı kart gördüSPOR
Kayserispor 62 sarı 6 kırmızı kart gördü

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da süper bulastırıcı iddiası Samsun'da süper bulastırıcı iddiasıSamsun valisi yeni yasağı açıkladı. Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi. Samsun Valisi Osman Kaymak, bu iddianın asılsız olduğunu söyledi.Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürpriz Samsun'da karantina altında bulunan öğrenciye sürprizTHY'den flaş karar THY'den flaş kararSamsun'da hedef 25 bin maske Samsun'da hedef 25 bin maskeKorona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemedi Korona virüs Samsun'da eğitimin önüne geçemediSürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısı Sürücülere 'zorunlu olmadıkça yolculuk yapmayın' uyarısıSamsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumu Samsun'da bugün hava nasıl olacak? Samsun hava durumuSamsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladı Samsun İl Sağlık Müdürlüğü de süper bulaştırıcıyı yalanladı
SIRADAKİ HABER