SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerSamsunsporYüksel Yıldırım'dan ligin bitişine ilişkin açıklama

Yüksel Yıldırım'dan ligin bitişine ilişkin açıklama - Samsunspor Haberleri

Koronavirüs salgını sebebiyle ligler iptal edilmişti. Şimdi ise merak edilen liglerin nasıl biteceği. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım da liglerin ertelenmesi ve iptal olma durumu ile ilgili açıklamada bulundu.

+
-
Yüksel Yıldırım'dan ligin bitişine ilişkin açıklama

Koronavirüs salgını  sebebiyle tüm dünyada hayat durmuşken futbol ligimizin nasıl tamamlanacağı merak konusu. TFF’nin önünde 3 seçenek duruyor. 1- Ligi kaldığı yerden oynatmak. 2- Play-Off sistemiyle bitirmek 3- Ligi tatil edildiği gün itibarıyla tescil etmek. Samsunspor  Başkanı Yüksel Yıldırım  da liglerin ertelenmesi ve iptal olma durumu ile ilgili açıklamada bulundu.

Samsunspor A.Ş ve Yılport Samsunspor Derneği Başkanı Yüksek Yıldırım yaptığı önemki açıklama şunları belirtti; ”Ligler kaldığı yerden devam etmeli ve gelecek sezon biraz geç başlamalıdır. Bu tüm takımlar için en adaletli ve yerinde çözümdür. Ligleri play-off uygulaması ile bitirme düşüncesi hiç bir futbol takımını ve taraftarını mutlu etmeyecektir. Liglere kaldığımız yerden devam Türkiye!”

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu OlduSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu Oldu
Samsunspor'dan anlamlı destekSAMSUNSPOR
Samsunspor'dan anlamlı destek
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1SAMSUNSPOR
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1
Samsunspor maçları ne zaman başlayacakSAMSUNSPOR
Samsunspor maçları ne zaman başlayacak?

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da babasını tüfekle öldürdü Samsun'da babasını tüfekle öldürdüSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduSamsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak Samsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacakTürkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da korona virüse böyle önlem aldı Samsun'da korona virüse böyle önlem aldıBaşkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklaması Başkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklamasıAyşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTIMASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI? MASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI?4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri 4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleriİller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı
SIRADAKİ HABER