SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerYüksel YıldırımYüksel Yıldırım'dan net açıklama

Yüksel Yıldırım'dan net açıklama - Yüksel Yıldırım Haberleri

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'dan Samsunspor maçlarının ertelenmesine yönelik açıklama.

+
-
Yüksel Yıldırım'dan net açıklama

Her geçen gün Türkiye'de vakaların artması ile alınan tedbirler de artırıldı. Tüm takımların olduğu gibi Samsunspor'un da lig maçları ileri bir tarihe ertelendi.

Yılport Samsunspor  Başkanı Yüksel Yıldırım konu hakkında şu ifadeleri kullandı" Samsunspor olarak Liglerin ertelenmesi hakkında yapabileceğimiz en açık ve net açıklamamız şudur: Alınan kararın %200 arkasındayız."25 Nisan Cumhuriyet Meydanı" Hayallerimizi sadece erteledik."

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu OlduSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu Oldu
Samsunspor'dan anlamlı destekSAMSUNSPOR
Samsunspor'dan anlamlı destek
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1SAMSUNSPOR
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1
Samsunspor maçları ne zaman başlayacakSAMSUNSPOR
Samsunspor maçları ne zaman başlayacak?

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da babasını tüfekle öldürdü Samsun'da babasını tüfekle öldürdüSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduSamsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak Samsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacakTürkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da korona virüse böyle önlem aldı Samsun'da korona virüse böyle önlem aldıMASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI? MASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI?İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladı İller arasında seyahat yasağı için denetimler başladıAyşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri 4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri
SIRADAKİ HABER