SON DAKİKA

Samsun'da korona virüsten ölenlerin sayısı
<>
HaberlerSamsunsporSamsunspor'un acı günü

Samsunspor'un acı günü - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetim kurulundan acı haber. Merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz.

+
-
Samsunspor'un acı günü

Samsunspor  Yönetim Kurulu eski Üyesi ve Divan Kurulu Üyesi Cevat Öncü’nün annesi Selver Öncü’nün vefat etmiştir.

Samsunspor ölüm haberi üzerinde şu açıklamalarda bulundu" Yönetim Kurulu eski Üyemiz ve Divan Kurulu Üyemiz Cevat Öncü’nün annesi Selver Öncü’nün vefatını teessürle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine, yakınlarına başsağlığı ve sabır dileriz.

Merhume Selver Öncü’nün cenazesi bugün saat 11.00’de İlkadım ilçesi Karadeniz Mahallesi Ümraniye Sokak No: 16’daki evinden alınarak öğle namazından sonra Tekkeköy ilçesindeki Çırakman Köyü mezarlığına defnedilecektir."

 

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu OlduSAMSUNSPOR
Ertuğrul Sağlam, Melih Gümüşbıçak'ın Konuğu Oldu
Samsunspor'dan anlamlı destekSAMSUNSPOR
Samsunspor'dan anlamlı destek
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1SAMSUNSPOR
Samsunspor Nostalji Maç Videoları 1
Samsunspor maçları ne zaman başlayacakSAMSUNSPOR
Samsunspor maçları ne zaman başlayacak?

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da babasını tüfekle öldürdü Samsun'da babasını tüfekle öldürdüSamsun'da araç giriş çıkışı durduruldu Samsun'da araç giriş çıkışı durdurulduSamsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacak Samsun'da toplu taşıma araçlarına maskesiz yolcu alınmayacakTürkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildi Türkiye'de bulunan Cezayir vatandaşları Samsun üzerinden ülkelerine gönderildiSamsun'da korona virüse böyle önlem aldı Samsun'da korona virüse böyle önlem aldıBaşkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklaması Başkan Ersan Aksu'dan elektrik ve doğal gaz açıklamasıAyşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTI Ayşegül Asal'ın kaleminden...CIA VE FACEBOOK PAKTIMASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI? MASKEYİ KİMLER, NASIL KULLANMALI?4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri 4 Nisan Cumartesi Samsun'da namaz saatleri4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 4 Nisan Cumartesi Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları
SIRADAKİ HABER