SON DAKİKA

Samsun'da mezarcılar birbirine girdi: 6 yaralı
<>
HaberlerSamsunŞehidin ailesi cenaze için Samsun'a geliyor

Şehidin ailesi cenaze için Samsun'a geliyor - Samsun Haberleri

İdlib'de yaşanan hain saldırıda şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Tayfun Pekel'in baba evine ateş düştü. Sultangazi'de yaşayan şehit Pekel'in ailesi cenaze için Samsun'a gitti.

+
-
Şehidin ailesi cenaze için Samsun'a geliyor
Şehidin ailesi cenaze için Samsun'a geliyor

İdlib 'de dün yaşanan hain saldırıda 33 askerimiz şehit olmuştu. Saldırıda şehit düşen Samsun lu Piyade Uzman Onbaşı Tayfun Pekel 'in baba evine de ateş düştü. Şehidin İstanbul Sultangazi'de yaşayan babası Hüseyin Pekel, babaannesi Mahmule Pekel ve akrabalarına acı haber ulaştı. İdlib'de 3 yıldır görev yapan şehit Pekel'in baba evine Türk bayrakları asıldı. Annesi ve babasının ayrı ve tek çocuk olduğu öğrenilen şehit Tayfun Pekel'in amcası Hasan Pekel, 'Telefonla görüşüyorduk, en son yeğenimi aramış, 'Hakkınızı helal edin' demiş' diye konuştu.

Ailesi cenaze için Samsun'a yola çıktı 
Şehit  Piyade Uzman Onbaşı Tayfun Pekel 'in babası Hüseyin Pekel, babaannesi Mahmule Pekel, amcası Hasan Pekel ve diğer akrabaları cenaze için uçakla Samsun'a yola çıktılar. Samsun Çarşambalı olduğu öğrenilen şehidin naaşının yarın sabah saatlerinde Çarşamba Havaalanı'na inmesi bekleniyor. Şehidin cenazesinin yarın öğle namazını müteakip kılınacak cenaze namazının ardından defnedileceği belirtildi.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
reklam
reklam
SIRADAKİ HABER