HaberlerSamsunsporSamsunspor taraftarını Manisa heyecanı sardı

Samsunspor taraftarını Manisa heyecanı sardı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor taraftarları yarın oynanacak olan Manisa FK maçının heyecanını şimdiden yaşamaya başladı.

+
-
Samsunspor taraftarını Manisa heyecanı sardı

Samsunspor Haber : Lider Samsunspor,  yarın ligin belki de en önemli maçında deplasmanda, takipçisi Manisa FK  ile karşı karşıya gelecek.

TRT Spor’un canlı olarak vereceği maç Türkiye futbol kamuoyu tarafından da merakla beklenirken kırmızı beyazlı taraftarları ayrı bir heyecan sardı.

Takımlarına çok güvenen ve lider gidilen yerden lider döneceklerine inanan taraftarlar, dün sabah kafileyi meşaleler eşliğinde Samsun’dan uğurlarken, İzmir Havalimanında da çiçeklerle karşıladılar. Kendilerine ayrılan ve yetmeyeceği çok açık olan tribünleri dolduracak olan taraftarlar bu zorlu deplasmandan iyi bir sonuç bekliyorlar.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Canik Belediyesinden personele Samsunspor izniSAMSUNSPOR
Canik Belediyesinden personele Samsunspor izni
Samsunspor taraftarının Caner Arıcı sevgisiSAMSUNSPOR
Samsunspor taraftarının Caner Arıcı sevgisi
Samsunspor'da kongre günü ertelendiSAMSUNSPOR
Samsunspor'da kongre günü ertelendi
Amed İle 4 DefaSAMSUNSPOR
Amed İle 4. Defa

EN ÇOK OKUNANLAR

Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin Köse Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin Köse18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıYargıtay'dan kamu çalışanları için emsal karar Yargıtay'dan kamu çalışanları için emsal karar18-25 Şubat Samsun'un etkinlik programı 18-25 Şubat Samsun'un etkinlik programı18 Şubat Salı Samsun hava durumu 18 Şubat Salı Samsun hava durumuSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?18 Şubat Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar? 18 Şubat Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?18 Şubat Salı Samsun'da namaz saatleri 18 Şubat Salı Samsun'da namaz saatleriSinoplu sporcudan büyük başarı Sinoplu sporcudan büyük başarıAv. Tufan Akcagöz'ün kaleminden...PAZARA AKŞAM ÇIKIN Av. Tufan Akcagöz'ün kaleminden...PAZARA AKŞAM ÇIKIN
SIRADAKİ HABER