HaberlerSamsunSamsun TÜYAP imza günleri belli oldu!

Samsun TÜYAP imza günleri belli oldu! - Samsun Haberleri

15-23 Şubat 2020 tarihleri arasında Samsun'da düzenlenecek TÜYAP Karadeniz Kitap Fuarı imza günleri açıklandı.

+
-
Samsun TÜYAP imza günleri belli oldu!

Samsun haber : Bu yıl Samsun’da 15-23 Şubat  tarihleri arasında gerçekleşecek olan 6.’si düzenlenen Karadeniz Kitap Fuarı ( Samsun Kitap Fuarı 2020 ), imza günü programı belli oldu.

TÜYAP Karadeniz Kitap Fuarı 'nda Samsunspor 'un yıkılan eski 19 Mayıs Stadyumu'na kitap yazan, Yusuf Demircioğlu 'nun "Hatıran Yeter" kitabı da yer aldı.

Yusuf Demircioğlu tarafından derlenen kitabın konusu, Samsunluların hafızasında silinmez izler bırakan eski Samsun 19 Mayıs Stadyumu  oldu.

Demircioğlu, 19 Şubat saat 16:00'da TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde, '' Hatıran Yeter'' isimli kitabının imza gününde sevenleri ile buluşacak.

Samsun 'da gerçekleşecek olan imza günlerinde, Ahmet Ümit, Canan Tan, Nedim Gürsel, Cemil Kuyukçu, Ahmet Şimşirgil, Oya Baydar, Çiğdem Sezer gibi isimler de yer aldı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da hayvan vahşeti!SAMSUN HABER
Samsun'da hayvan vahşeti!
Berber ve kuaförlere 'hijyen' semineriSAMSUN HABER
Berber ve kuaförlere 'hijyen' semineri
Samsun'da hırsızlık zanlısı tutuklandıSAMSUN HABER
Samsun'da hırsızlık zanlısı tutuklandı
Samsun'da önce polisten kaçtı, sonra saldırdı!SAMSUN HABER
Samsun'da önce polisten kaçtı, sonra saldırdı!

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor taraftarına müjde; Canlı Yayın Var! Samsunspor taraftarına müjde; Canlı Yayın Var!Ertuğrul Sağlam'dan basın açıklaması Ertuğrul Sağlam'dan basın açıklamasıKontrol Ertuğrul Sağlam'da Kontrol Ertuğrul Sağlam'daSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'a destek büyüyor Samsunspor'a destek büyüyorYüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur' Yüksel Yıldırım: 'Lider olunmaz,doğulur'Samsun'da pompalı tüfekle iş yeri kurşunlama Samsun'da pompalı tüfekle iş yeri kurşunlama Samsunspor son hazırlıklarını tamamladı Samsunspor son hazırlıklarını tamamladı18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları Samsunspor'da cezalı Caner Arıcı'nın yerine sağ bekte kim olacak? Samsunspor'da cezalı Caner Arıcı'nın yerine sağ bekte kim olacak?
SIRADAKİ HABER