HaberlerSamsunMustafa Demir milli judocularla buluştu

Mustafa Demir milli judocularla buluştu - Samsun Haberleri

Judo Milli Takım kampını ve Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezini (TOHM) ziyaret eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, sporcularla sohbet edip baklava ikramında bulundu.

+
-
Mustafa Demir milli judocularla buluştu

Samsun 'da devam eden Judo Milli Takım  kampının Azerbaycan ve bazı illerden gelen sporcularında katılımı ile devam eden 2. etabını ziyaret eden Mustafa Demir , judocularla sohbet edip teknik heyet ve sporculara başarı dileklerini iletti ve baklava ikramında bulundu.


Ziyarette hazır bulunan, TOHM Teknik Direktörü ve antrenörler Başkan Demir'e TOHM sistemi ve tesisleri hakkında bilgi verirken, aynı zamanda da bugüne kadar elde edilen başarılar ve bundan sonraki hedeflerle ilgili de bilgilendirmede bulundular.

 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Samsun'da şiddetli fırtına!SAMSUN HABER
Samsun'da şiddetli fırtına!
Samsun'da alacak-verecek kavgasında kan aktı!SAMSUN HABER
Samsun'da alacak-verecek kavgasında kan aktı!
OKA'dan TR83 Bölgesi için raporSAMSUN HABER
OKA'dan TR83 Bölgesi için rapor
SASKİ sularda sorun yok dedi amaSAMSUN HABER
SASKİ sularda sorun yok dedi ama...

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Rekor İçin Çıkacak Samsunspor Rekor İçin ÇıkacakGökhan Alsan 9.'yu attı Gökhan Alsan 9.'yu attıSamsun'da alacak-verecek kavgasında kan aktı! Samsun'da alacak-verecek kavgasında kan aktı!Samsun'da hastanede ceset bulundu Samsun'da hastanede ceset bulunduDünyada bir ilk Samsun'da Dünyada bir ilk Samsun'daYüksel Yıldırım:'Takım olarak yemin ettik Şampiyon olacağız' Yüksel Yıldırım:'Takım olarak yemin ettik Şampiyon olacağız'SASKi Genel Müdüründen su kokusuna açıklama SASKi Genel Müdüründen su kokusuna açıklamaSASKİ sularda sorun yok dedi ama... SASKİ sularda sorun yok dedi ama...Samsun'un sokakları karanlık Samsun'un sokakları karanlıkSamsun'da cezaevine uyuşturucu sokmaya çalıştı, yakalandı Samsun'da cezaevine uyuşturucu sokmaya çalıştı, yakalandı
SIRADAKİ HABER