HaberlerÇanakkaleŞehit Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin Çanakkale'yi gezdi

Şehit Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin Çanakkale'yi gezdi - Çanakkale Haberleri

Şehit Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin, Çanakkale'ye gelerek hem şehri gezdi hem de birtakım ziyaretlerde bulundu.

+
-
Şehit Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin Çanakkale'yi gezdi

Çanakkale Anadolu Şehit Aileleri Derneğinin daveti üzerine Çanakkale'ye gelen İzmir kahramanı Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin, Dernek Başkanı Sabahat Korkmazdemir ile ilk olarak Troya Müzesi'ni gezdi. Müze Müdürü Rıdvan Gölcük ile bir süre sohbet eden baba Sekin, kendilerine çalışmalarında başarılar diledi.
Mehmet Zeki Sekin ve beraberindeki dernek heyeti Troya Müzesi ziyareti sonrası Çanakkale İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, Jandarma Eğitim Alay Komutanı Ünal Hayal, Bölge Trafik Şube Müdürü Yasin Pala ve Çanakkale Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammed Mermer'i makamlarında ziyaret etti.

'Benim Fethi'm Türkiye'nin kalbinde yaşıyor'
Ziyaretleri esnasında bol bol hatıra fotoğrafı çektirerek günü ölümsüzleştiren Mehmet Zeki Sekin, Çanakkale ziyaretiyle ilgili yaptığı açıklamada, 'Şehitler diyarı Çanakkale'ye Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanımız Sabahat Hanım'ın davetlisi olarak geldim. Bizi gezdiriyor, kendisine çok teşekkür ederim. Ben şehidimle gurur duyuyorum. Bu gurur tüm Türkiye'nin gururudur. Benim Fethi'm zaten Türkiye'nin kalbinde yaşıyor. Camisinde, hastanesinde, okulunda, parkında, kütüphanesinde, caddesinde, sokağında ismi yaşatılıyor. Yapanlardan Allah razı olsun, onun ismini ölümsüzleştirdiler' şeklinde konuştu.

'Biz onun her daim yanındayız'
Mehmet Zeki Sekin'i Çanakkale'ye davet ederek tüm gün boyunca onun ziyaretlerine eşlik eden Çanakkale Anadolu Şehit Aileleri Derneği Başkanı Sabahat Korkmazdemir ise kendileri açısından çok önemli bir gün yaşadıklarını dile getirerek, 'Mehmet Zeki amcamıza çok teşekkür ediyoruz. Biz davet ettik, sağ olsun geldi. Biz onun her daim yanındayız. Fethi Sekin'imizin son sözlerinden birini söylemek istiyorum; 'Yok mu şu kahpelere kurşun sıkacak insan?' Şehidimize tekrardan Allah'tan rahmet diliyoruz' diye konuştu.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
VANTB Başkanı Süer: 'Doğuya özel yüzde 10 prim desteğiyle şimdi pancar daha çok GÜNDEM
VANTB Başkanı Süer: 'Doğuya özel yüzde 10 prim desteğiyle şimdi pancar daha çok
Tarihi caddede dönüşüm başladıGÜNDEM
Tarihi caddede dönüşüm başladı
AK Parti'li Tomakin'den darbe söylentilerine sert tepkiGÜNDEM
AK Parti'li Tomakin'den darbe söylentilerine sert tepki
Sayacabaşı kamp yapmak isteyenlerin adresiGÜNDEM
Sayacabaşı kamp yapmak isteyenlerin adresi

EN ÇOK OKUNANLAR

Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin Köse Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin Köse18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıYargıtay'dan kamu çalışanları için emsal karar Yargıtay'dan kamu çalışanları için emsal karar18-25 Şubat Samsun'un etkinlik programı 18-25 Şubat Samsun'un etkinlik programı18 Şubat Salı Samsun hava durumu 18 Şubat Salı Samsun hava durumuSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?18 Şubat Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar? 18 Şubat Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?18 Şubat Salı Samsun'da namaz saatleri 18 Şubat Salı Samsun'da namaz saatleriSinoplu sporcudan büyük başarı Sinoplu sporcudan büyük başarıMenemen Kubilay Kültür Merkezi üniversite oluyor Menemen Kubilay Kültür Merkezi üniversite oluyor
SIRADAKİ HABER