SON DAKİKA

Samsun valisi yeni yasağı açıkladı.
<>
HaberlerErtuğrul SağlamErtuğrul Sağlam açılışa katıldı

Ertuğrul Sağlam açılışa katıldı - Ertuğrul Sağlam Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam Samsunspor taraftar gurubunun dernek açılışına katıldı.

+
-
Ertuğrul Sağlam açılışa katıldı

Samsun  ve Üniversiteli Samsun                             sporlular Derneği’nin dernek binasının açılışı İlkadım İlçesi Kılıçdede Mahallesi’nde yapıldı. Yoğun katılım sağlanan açılışa, Samsun                             spor Kulübü Derneği Başkanı Suat Çakır, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, futbolcular Burak Çalık, Halil İbrahim Çolak, Nurullah Aslan ve Atabey Çiçek de katıldı.
Derneği gezdikten sonra açıklamalarda bulunan Samsun                             spor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, “Samsun                             spor’un en önemli destekçilerinden Forza Samsun                              ve Üniversiteli Samsun                             sporlular Derneği’nin açılışı için toplandık. Çok güzel bir birliktelik oluştu. Bugünkü açılışla birlikte Perşembe günü de Manisa’ya yola çıkacağız. Manisa’dan alacağımız güzel bir sonuçla Samsun                             ’a dönüp, 2. bölüm kutlamayı da burada yapmak istiyoruz. Samsun                             spor çok güzel bir deneğe daha kavuştu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.
Taraftarlara yöneltilen sıfatları kırmak için derneği kurduklarını ifade eden Üniversiteli Samsun                             sporlular Derneği Eren Yılmaz, “Forza Samsun                             ’un üniversite yapılanması olan ÜSD’nin açılışı için toplandık. Amacımızı, Samsun                             ’daki güzel Samsun                             luları, gerçekten Samsun                             ’a gönül veren insanları bir araya getirmekti. Yılardır Samsun                             sporlu dendiğinde ‘serseri’ gibi sıfatlar söyleniyordu. Bu sıfatları yıkmak için derneğimizi açtık. Samsun                             spor’a faydalı olabilecek insanları bir araya getirebilmek için bu derneği açtık. Umarım amacımıza ulaşırız” diye konuştu.
Samsun                             ’da dernek binası olan tek taraftar derneği olduklarının altını çizen Üniversiteli Samsun                             sporlular Derneği 2. Başkanı Kürşad Sami Güdeloğlu, “Derneğimizin açılışı için şehrin ileri gelen idarecileri de bize yardımcı oldular. Herkesin desteğini aldık. Samsun                             sporlulara bakış açısını değiştirmek için herkesin buluşabileceği merkezi bir nokta seçtik. Tüm Samsun                             sporluları buraya bekliyoruz. Bu açılışla beraber, Samsun                             ’daki tek aktif taraftar derneği biz olduk. Diğer dernekler de var ama dernek binası olan tek taraftar derneği Forza Samsun                              USD oldu” şeklinde konuştu.
Konuşmaların ardından bando eşliğinde söylenen şampiyonluk besteleri eşliğinde derneğin açılışı gerçekleşti. Forza Samsun                              ve Üniversiteli Samsun                             sporlular Derneğinde tribün kültürü ve Samsun                             sporluluk ruhunun geliştirilmesi için faaliyetler yürütülecek.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
SIRADAKİ HABER