HaberlerGürsel GünalTerme Çayı'na atlayan Gürsel Günal'dan haber var mı? İşte son durum

Terme Çayı'na atlayan Gürsel Günal'dan haber var mı? İşte son durum - Gürsel Günal Haberleri

Samsun'da Terme Çayı'na atlayan ve akıntıya kapılarak kaybolan baba hala bulunamadı.

+
-
Terme Çayı'na atlayan Gürsel Günal'dan haber var mı? İşte son durum

Samsun Haber: Samsun ’un Terme  ilçesinde kızının peşinden Terme Çayı ’na atlayan ve akıntıya kapılarak kaybolan babaya bugün de ulaşılamadı.

Samsun Valiliği nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Kendisini köprüden Terme Çayı’na atan kızını kurtarmak için suya atlayan baba Gürsel Günal ’ı arama çalışmalarına bugün de devam edilmiş ancak kayıp şahsa ulaşılamamıştır. Arama çalışmalarına yarın sabah devam etmek üzere ara verilmiştir” denildi.

04 Şubat tarihinde meydana gelen olayda kendisini Terme  Çayı’na atan kızını kurtarmak için suya atlayan Gürsel Günal (50) akıntıya kapılarak kaybolmuş, kızı ise kurtarılmıştı.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Av Tufan Akcagöz'ün kalemindenPAZARA AKŞAM ÇIKINSAMSUN HABER
Av. Tufan Akcagöz'ün kaleminden...PAZARA AKŞAM ÇIKIN
DUYGULARINIZ YEME DAVRANIŞINIZI ETKİLİYOR MUSAMSUN HABER
DUYGULARINIZ YEME DAVRANIŞINIZI ETKİLİYOR MU?
Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin KöseSAMSUN HABER
Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin Köse
Genç güreşçilerin mücadelesi nefes kestiSAMSUN HABER
Genç güreşçilerin mücadelesi nefes kesti

EN ÇOK OKUNANLAR

Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin Köse Profesyonel liglerin en golcüsü Bahattin Köse18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 18 Şubat Salı Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıYargıtay'dan kamu çalışanları için emsal karar Yargıtay'dan kamu çalışanları için emsal karar18-25 Şubat Samsun'un etkinlik programı 18-25 Şubat Samsun'un etkinlik programıSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?18 Şubat Salı Samsun hava durumu 18 Şubat Salı Samsun hava durumu18 Şubat Salı Samsun'da namaz saatleri 18 Şubat Salı Samsun'da namaz saatleri18 Şubat Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar? 18 Şubat Salı Samsun'da Dolar ve Euro ne kadar?Sinoplu sporcudan büyük başarı Sinoplu sporcudan büyük başarıMenemen Kubilay Kültür Merkezi üniversite oluyor Menemen Kubilay Kültür Merkezi üniversite oluyor
SIRADAKİ HABER