SAMSUN SON DAKİKA

Samsun'da sağlık çalışanlarından ücret tepkisi!
< >
HaberlerSAMSUNSPORSamsunsporlu Eğitimciler'den Yıldırım ve Yılmaz'a Dergi

Samsunsporlu Eğitimciler'den Yıldırım ve Yılmaz'a Dergi

+
-
Samsunsporlu Eğitimcilerden Yıldırım ve Yılmaza Dergi
Samsunsporlu Eğitimciler'den Yıldırım ve Yılmaz'a Dergi

Samsunsporlu eğitimcilerin bir araya geldiği platform tarafından hazırlanan Samsunspor dergisi matbaadan çıkar çıkmaz başkan Yüksel Yıldırım ve bir kazada hayatını kaybeden lise öğrencisi Batuhan Yılmaz'ın babası Basri Yılmaz'a hediye edildi.

Samsunspor lu eğitimcileri bir araya getiren Samsunsporlu Eğitimciler Platformu bir Samsunspor dergisi hazırladı. Dergi, matbaadan çıkar çıkmaz Afjet Afyonspor maçına giden öğretmenler tarafından birkaç örneği alındı. Maç sırasında tribünde karşılaştıkları başkan Yüksel Yıldırım ’a dergiyi hediye eden öğretmenler, Yıldırım’ın tebriklerini aldı. Bu sırada Yıldırım ile konuşan bir Samsunspor taraftarı da oradaydı. Bu kişi, Aralık ayında yaşanan öğrenci servisi kazasında hayatını kaybeden öğrencilerden birisi olan ve sıkı bir Samsunspor taraftarı olduğu bilinen Batuhan Yılmaz’ın babası Basri Yılmaz ’dı. Dergide rahmetli Batuhan Yılmaz ile ilgili bir yazı da vardı ve daha öncesinde babaya ulaşan öğretmenler, dergi çıkınca ziyaretine geleceklerini söylemişlerdi. Oğlu gibi iyi bir Samsunsporlu olan ve her maça gelen baba Basri Yılmaz dergide oğluyla ilgili yazıyı görünce bir hayli duygulanırken söz konusu ziyaretin önümüzdeki günlerde gerçekleştirileceği öğrenildi.

Eğitmcillerin hazırladığı Samsunspor Dergisi ’nin dört ayda bir piyasaya çıkması amaçlanıyor. Dergi tamamen Samsunsporlu öğretmenler tarafından hazırlanırken içinde güncel dosyalardan, nostalji yazılarına, mizah sayfasından, portrelere kadar pek çok dosya yer alıyor. Derginin ücretli bir satışı olmayacağı bildirilirken, birkaç hafta içinde web sitesi üzerinden de okunmaya sunulacağı bildirildi. Samsunsporlu Eğitimciler'in önümüzdeki haftadan itibaren Samsunspor Kulübü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne giderek sınırlı sayıdaki derginin öğrencilere ve okullara dağıtılması için teslim edecekleri öğrenildi.

YORUMLAR3 yorum
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
Ahmet Al22 ay önce
Teşekkür ediyorum geç kalmış ama güzel proje emeği geçenlerden Allah razı olsun
ss5522 ay önce
Bu kardeşimizi unutmayan Samsunsporlu öğretmenlerden Allah razı olsun.
Metin22 ay önce
Samsunda kim güzel işlere imza atıyorsa helal olsun.Bunlar her konuda desteklenmeli.
SIRADAKİ HABER