SON DAKİKA

Samsunspor'da Dernek Kongre Kararı Aldı
<>
HaberlerSamsunÇarşamba Şeker Fabrikası faaliyete geçiyor!

Çarşamba Şeker Fabrikası faaliyete geçiyor! - Samsun Haberleri

Çarşamba Şeker Fabrikasının faaliyete geçmesi için, ekim yapılacak pancar ile ilgili toplantı yapıldı.

+
-
Çarşamba Şeker Fabrikası faaliyete geçiyor!

Çarşamba İlçe Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Şeker Fabrikası nın faaliyete geçmesi için ekimi yapılacak pancar ile ilgili Allı Mahallesi ’nde yapılan toplantıya katıldı.

Çarşamba Şeker Fabrikası nın faaliyete geçmesi için ekim yapılacak pancar ile ilgili toplantı Allı Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan , Çarşamba Şeker Fabrikası Müdürü Akif Ulukaya, Çarşamba Ziraat Odası Başkanı Muammer Aydemir, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Osman Akman ile diğer yetkililer ve 11 mahallenin üreticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda şeker pancarı dikme konusu görüşüldü.

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
İlkadım'da şiir gecesinde aşıklar atıştıSAMSUN HABER
İlkadım'da şiir gecesinde aşıklar atıştı
Samsunlulara 'meme sempozyumu' davetiSAMSUN HABER
Samsunlulara 'meme sempozyumu' daveti
18 Ocak Cumartesi güncel fındık fiyatları ne kadar Samsun fındık fiyatları SAMSUN HABER
18 Ocak Cumartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? Samsun fındık fiyatları
18 Ocak Samsun Nöbetçi Eczaneler, İlkadım, Atakum nöbetçi eczane, Tüm ilçelerSAMSUN HABER
18 Ocak Samsun Nöbetçi Eczaneler, İlkadım, Atakum nöbetçi eczane, Tüm ilçeler

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'un Muhtemel 11'i Samsunspor'un Muhtemel 11'iSamsun'da vahşi cinayete 3 tutuklama Samsun'da vahşi cinayete 3 tutuklamaSamsunspor Pendikspor maçı canlı yayın nasıl izlerim? Samsunspor Pendikspor maçı canlı yayın nasıl izlerim?Samsun'da görenleri şaşırtan koleksiyon Samsun'da görenleri şaşırtan koleksiyonSamsun'da tirit gecesine yoğun katılım Samsun'da tirit gecesine yoğun katılımOsman Kaymak'tan Samsunspor'a destek Osman Kaymak'tan Samsunspor'a destekGün Samsunspor'un Gün Samsunspor'un18 Ocak Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu? 18 Ocak Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu?18 Ocak Cumartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? Samsun fındık fiyatları 18 Ocak Cumartesi güncel fındık fiyatları ne kadar? Samsun fındık fiyatlarıÇocuğunu bıçakladıktan sonra canına kıydı Çocuğunu bıçakladıktan sonra canına kıydı
SIRADAKİ HABER