SON DAKİKA

Samsun'da tramvay yayaya çarptı
<>
HaberlerSamsunAkın Üner'in kaleminden...SAMSUN'UN DÜNÜ VE BUGÜNÜ ÜZERİNE...

Akın Üner'in kaleminden...SAMSUN'UN DÜNÜ VE BUGÜNÜ ÜZERİNE... - Samsun Haberleri

Akın Üner'in kaleminden...SAMSUN'UN DÜNÜ VE BUGÜNÜ ÜZERİNE...

+
-
Akın Üner'in kaleminden...SAMSUN'UN DÜNÜ VE BUGÜNÜ ÜZERİNE...

Samsun 'a özel sosyal medya gruplarından en büyüğü hangisidir bilmem, ama bunlar içinde en büyük ve düzeyli olanlardan birisi, hiç şüphesiz "Samsun Dünü Bugünü Nostalji " isimli facebook gurubu...

Bugünkü köşemi, bu gurubun kurucusu ve yöneticisi Hüseyin Kösebay'a ayırdım... Kendisiyle yaptığım röportajı sizlerle paylaşıyorum:

 ÜNER: Efendim, kimdir Hüseyin Kösebay , kendinizi kısaca tanıtır mısınız?

 KÖSEBAY:Merhum anne-babamın dört çocuğundan üçüncüsü olarak 1957 de dünyaya geldim.İlkokulu Çatalarmut Köyü'nde, Ortaokulu Devrim Ortaokulu'nda, liseyi Endüstri Meslek Lisesi Torna Tesviye bölümünde okuduktan sonra üniversite sınavlarında yeterli puan alamayınca askerlik görevimi yaptım.

Geldikten sonrada TEİAŞ'a İşçi olarak işe girdim Zamanla Teknik Hizmetlerde 657' ye bağlı sözleşmeli memur olarak burada 38 yıllık bir hizmet ile Ağustos 2019'da emekli oldum. Açık öğretim mezunuyum, Eşim Emine ile 1982 de evlendim.

1983 doğumlu Özkan isimli maden mühendisi bir çocuk sahibiyim. Eşi öğretmendir. Gelinimden çok kızım saydığım Kübra... Birde dünya tatlısı birkız torunum,Duru'm var..

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ 

YORUMLAR
Yorumunuz başarıyla kaydedildi
CORONA VİRÜS BELİRTİLERİ MEVSİMSEL GRİBE BENZİYORSAMSUN HABER
CORONA VİRÜS BELİRTİLERİ MEVSİMSEL GRİBE BENZİYOR
Haftanın Kitabı Türklerin Büyükleri Cansu Canan ÖzgenSAMSUN HABER
Haftanın Kitabı Türklerin Büyükleri / Cansu Canan Özgen
25 Ocak Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumuSAMSUN HABER
25 Ocak Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu
Samsun'dan Elazığ'a AFAD ekipleri gönderildiSAMSUN HABER
Samsun'dan Elazığ'a AFAD ekipleri gönderildi

EN ÇOK OKUNANLAR

Depremde kaç kişi hayatını kaybetti? Depremin son bilançosu açıklandı! Depremde kaç kişi hayatını kaybetti? Depremin son bilançosu açıklandı!Yanlış cenaze gönderilen akrabalar: 'İkinci bir şoku yaşadık' Yanlış cenaze gönderilen akrabalar: 'İkinci bir şoku yaşadık'Ordu, Elazığ için seferber oldu Ordu, Elazığ için seferber oldu25 Ocak Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumu 25 Ocak Cumartesi Samsun ve ilçeleri hava durumuOrdu'dan Elazığ'a yardım eli Ordu'dan Elazığ'a yardım eliHaftanın Kitabı Türklerin Büyükleri / Cansu Canan Özgen Haftanın Kitabı Türklerin Büyükleri / Cansu Canan ÖzgenÜniversite öğrencileri için ücretsiz butik Üniversite öğrencileri için ücretsiz butikSivasspor'da Hugo Vieira'nın Sözleşmesi Feshedildi Sivasspor'da Hugo Vieira'nın Sözleşmesi FeshedildiIsparta'da zincirleme kaza: 6 yaralı Isparta'da zincirleme kaza: 6 yaralıCORONA VİRÜS BELİRTİLERİ MEVSİMSEL GRİBE BENZİYOR CORONA VİRÜS BELİRTİLERİ MEVSİMSEL GRİBE BENZİYOR
SIRADAKİ HABER